Techniniai patarimai

Mažos juostinės staklės ar staklės su grandininiu benzininiu pjūklu – ką geriau pasirinkti?

Mažų sodybų savininkams ir ūkininkams kartais reikia nupjauti kelis rąstus ir pasigaminti lentų, pavyzdžiui, tvorai taisyti arba tvartui statyti. Kadangi rąstų pjovimas nėra sudėtinga užduotis ir ją tenka atlikti tik retkarčiais, kai reikia pašalinti seną medį iš sklypo arba kai stiprus vėjas nuvertė sausą kamieną, pirmoji mintis, kuri ateina į galvą, yra naudoti turimą benzininį pjūklą, nusipirkus jam horizontalaus rąstų pjovimo prietaisus. Palyginkime juostinį ir taip sukonstruotą grandininį pjūklą, kad geriau suprastume šių dviejų pjovimo būdų ypatybes, jų privalumus ir trūkumus.

„Wood-Mizer“ TVS HD pramoninė medienos pjovimo staklių linija padėklų gamybai

Pramoninės staklių linijos, dar vadinamos „Wood-Mizer Systems“ linijomis, yra automatizuoti sprendimai efektyviai ir ekonomiškai efektyviai medienos gamybai. Lenkijos bendrovė „Glinkowski“ panašią liniją eksploatuoja nuo 2021 m. „Wood-Mizer“ inžinieriai suprojektavo liniją konkrečiam pritaikymui ir integravo ją į naująją sistemą bei esamą gamyklos įrangą.

Kaip montuoti tiesius peilius obliavimo staklių pjovimo galvutėje

Atkreipkite dėmesį į operacijų seką, kai „Wood-Mizer“ obliavimo staklių pjovimo galvutėje montuojate arba keičiate tiesius peilius. Kiekviena pjovimo galvutė turi keturias angas (peilių lizdus), iš kurių dviejose visada montuojami tiesūs peiliai, o kitose dviejose, priklausomai nuo staliaus užduoties, gali būti montuojami tiesūs arba profiliniai peiliai.

Kaip krautuvai ir pjūklai didina lentpjūvių pelną

Apipjovimo ir daugiapjūklės staklės skirtos tolygiam ir efektyviam lentų su iškyšomis apipjovimui, taip pat medienos ir blokų pjaustymui į reikiamo dydžio lentas su labai mažais leistinais nuokrypiais ilgą laiką. Bet kuris medienos pjovimo cechas, kuriam reikia padidinti našumą, pjovimo tikslumą ir galutinio produkto išeigą, kad gautų didesnį pelną, gali naudoti apipjaustymo arba daugiapjūkles stakles šiems tikslams pasiekti.

Kaip laikyti juostinius pjūklus

Perskaitykite „Wood-Mizer“ technikų rekomendacijas, kaip tinkamai ir saugiai laikyti juostinius pjūklus, kad išvengtumėte galimos žalos.

Kaip nustatyti „Wood-Mizer“ obliavimo stakles

Šiame mokomajame vaizdo įraše paaiškinami kai kurie dažniausi „Wood-Mizer“ MP260 ir MP360 keturkampių obliavimo staklių ir MP200 obliavimo staklių / plokštinių frezų nustatymai ir reguliavimai.

Kaip saugiai išpakuoti juostinius pjūklus iš dėžutės

Štai mokomasis vaizdo įrašas, kaip saugiai išpakuoti juostinius pjūklus ir paruošti juos naudoti staklėse.

Kaip padidinti lentpjūvės produktyvumą ir medienos produktų išeigą

Naudojant „Wood-Mizer“ stakles, padidinti gamybą ir gatavo produkto išeigą yra paprastas ir protingas verslas. Modernizuokite savo gamybą ir padidinkite produktyvumą, pridėdami į medienos pjovimo liniją cirkuliacines kraštų apipjaustymo stakles ir juostines dalijimo stakles.

1 - 8 iš 12

Page
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!