Spausdinti šį puslapį Pridėti palyginimui

MB200 Slab Flattener

Sandėlyje
Medienos masyvo plokščIų šlifuoklis
Įrenginys, skirtas išlyginti ir šlifuoti didelius medinius paviršius, aprūpintas elektrine pavara su kintamu padavimo greičiu, pjovimo galvute su penkiais karbido peiliais ir orbitine šlifavimo galvute.
Privalumai
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Aprašymas MB200 Slab Flattener

Įrenginys „SlabMizer“ sukurtas efektyviai išlyginti ir šlifuoti medienos plokštes, lentas, stalviršius, suolus ir kitus plačius gaminius iš medienos masyvo su minimaliomis darbo sąnaudomis. Palyginti su tradicinėmis frezavimo ar obliavimo staklėmis, „SlabMizer“ per trumpesnį laiką išlygina platesnę, storesnę medžiagą – iki 1420 mm pločio ir 203 mm storio – naudojant motorizuotą pjovimo galvutės krypties valdymą su kintamu padavimo greičiu. Norint padidinti produktyvumą, galima pridėti modulinius 1520 mm ilgio stalo ilgiklius, leidžiančius apdirbti ilgesnius ruošinius.

Tvirtas suvirintas plieninis rėmas su keturiais reguliuojamais spaustukais tvirtai laiko medžiagą. Pjovimo gylis nustatomas rankena, esančia virš pjovimo galvutės. Svarstyklės žingsnis yra 0,4 mm, kad būtų galima tiksliai nustatyti obliavimo gylį. Vienu žingsniu galima nuimti nuo 0,4 mm iki 3,2 mm paviršiaus.

Pjovimo galvutė įjungiama ir valdoma iš elektrinio valdymo pulto. Pultas tvirtinamas prie plieninio stovo ir turi ilgą laidą, tad jį galima pastatyti iš abiejų mašinos pusių. Valdymo įtaisai apima įjungimą / išjungimą, kintamą padavimo greitį ir krypties vairasvirtės valdymą X ir Y ašims apdailos medžiagai palei medienos pluoštą arba prieš jį.

Taip pat yra rankinio pjovimo galvutės valdymo režimas. Tokiu atveju galvos padėtis keičiama dviem stūmikliais dešinėje galvos pusėje. Po to, kai abi lentos pusės nuobliuojamos, naudojant 177 mm orbitinio šlifavimo galvutę, atliekama apdaila. Dirbant susidarančios dulkės pašalinamos per 101.6 mm skersmens skylę viršutinėje pjovimo galvutės dalyje, kur galima prijungti aspiravimo sistemą.

Read More
Vaizdo Įrašai MB200 Slab Flattener
Savybės MB200 Slab Flattener

Daugiau Informacijos MB200 Slab Flattener
Daugiau Informacijos
Galia
Variklis 2,9 kW (3,9 AG) Elektrinis variklis – 16A 3x400 V 50 Hz
Pjovimo Pajėgumas
Maks. obliavimo gylis 3.2 mm
Min. obliavimo gylis 0.4 mm
Didžiausias medžiagos plotis 1420 mm
Maks. medžiagos ilgis 3962 mm
Min. medžiagos ilgis 558 mm
Maks. medžiagos storis 203 mm
Min. medžiagos storis 12 mm
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:MB200 Slab Flattener
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!