Juostiniai pjūklai

Juostiniai pjūklai

Vieno pjūvio

Su „Wood-Mizer“ horizontaliaisiais juostiniais pjūklais efektyviai pjaukite įpjovas ir lentas, iš plokščių išgaukite vertingą medieną, gaminkite dailylentes ir dar daugiau. Viengubos galvutės horizontalūs juostiniai pjūklai puikiai dera esamoje gamybos aplinkoje ir gali maksimaliai padidinti jūsų staklių produkciją.

Kelių pjūvių

„Wood-Mizer“ kelių galvučių horizontalūs juostiniai pjūklai gali būti įvairių konfigūracijų, kad geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Galima įsigyti daug kompaktiškų ir modulinių kelių pjūvių juostinių pjūklų, pasižyminčių plonai pjaunančių juostinių pjūklų ašmenų tikslumu, didesniu našumu, paprastu valdymu, patikimumu ir universalumu. Dėl šių savybių platus „Wood-Mizer“ kelių pjūvių juostinių pjūklų asortimentas yra pelninga investicija pradedančiosioms įmonėms ir didelės gamybos įmonėms.

Efficiently resaw cants and boards, recover valuable lumber from slabs, produce lap siding and more with Wood-Mizer's horizontal band resaws. Single Head Horizontal Resaws fit into existing production environments and can maximize your sawmill production.
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!