Istorijos

Vokietijos ūkis diversifikavo savo verslą ir padidino pajamas naudodamas „Wood-Mizer“ LT70 stakles

Vokietijos ūkininkas Andreasas Piehlas valdo stakles LT70, kurios jam leidžia ne tik prižiūrėti ūkį, bet ir užsiimti medienos gamyba vietos bendruomenei.

Mobilusis medienos pjovimas – džiaugsmui, atsipalaidavimui ir terapijai

„Pjauti medieną su „Wood-Mizer“ smagu! Tai atpalaiduoja ir apskritai turi gydomąjį poveikį“, – sako Johnas Scottas, pjūklininkas iš Konektikuto (JAV).

Kai darbas ir pomėgis sutampa: Švedijos stalių dirbtuvių istorija

„Jei jums pasisekė ir jūsų darbas yra ir jūsų hobis, jūs tikrai laimingas, nes tai suteikia begalę valandų malonumo“, – sako medienos apdirbimo meistras iš Švedijos Rasmusas Strömas. Jo įmonė, įsikūrusi Falšiopinge, vadinasi „Ädelsnickaren“, – tai švedų kalba reiškia „Išskirtinis stalius“.

„Wood-Mizer“ mašinos prisideda prie ekonomikos augimo ir verslo galimybių moterims Pakistane

Bendrovė „Ciqam Green Solutions Private Limited“, taip pat žinoma kaip „Ciqam“, veikia tolimojoje Pakistano šiaurėje. Įmonės pavadinimas „Ciqam“ burušų kalba reiškia „žalia“: ši spalva simbolizuoja augimą ir klestėjimą. „Ciqam“ siekia suteikti moterims daugiau galių, skatinti lyčių lygybę ir prisidėti prie tvaraus vystymosi.

Lenkų verslininkas suklestėjo su „Wood-Mizer“ staklėmis

Lenkų verslininkas Zigmuntas Kossas pasakoja apie tai, kaip sėkmė jam padėjo rasti patinkantį verslą ir kaip jam sekėsi naudojant geras technologijas.

Unikalios medinės koplyčios statyba JAV ūkyje

„Statybininku dirbu jau 40 metų ir per tuos metus esu pastatęs daugybę įvairių dalykų. Tačiau manau, kad ši koplyčia yra geriausias dalykas, kokį esu padaręs“, – sako Billas Miskimenas (Bill Miskimen), Konektikuto ūkio savininkas ir vienas iš unikalios medinės koplyčios kūrėjų.

Du broliai Švedijoje sėkmingai vadovauja šeimos dailidžių dirbtuvėms

Broliai Göranas ir Lennartas Ståhlai yra medienos apdirbimo meistrai, gaminantys kokybišką medieną namams statyti ir apdailai. Jie daugiausia naudojasi keturpusėmis frezavimo staklėmis MP260 ir obliavimo reismusinėmis staklėmis MP160.

„Wilson Enterprises“ didina gamybos apimtį, naudodama WB2000 lentpjūvę

„Wilson Enterprises“ – 1985 m. Mičigano valstijoje įkurta šeimos įmonė, gaminanti kokybiškus medienos gaminius namams, statyboms ir amatininkams. Bendrovė neseniai investavo į pramonines „Wood-Mizer“ stakles WB2000, kad galėtų savarankiškai perdirbti apvalius rąstus į galutinius gaminius, kurie siūlomi beveik 5 000 mažmeninės prekybos parduotuvių visose Jungtinėse Valstijose.

1 - 8 iš 52

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!