Naujenos

Visiška hidraulika, padidintas funkcionalumas ir malonumas dirbti – susipažinkite su naujosiomis „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis LT20START

20.02.2024

Mūsų misija buvo sukurti stakles, kuriose derėtų hidraulika ir funkcionalumas už neįtikėtinai patrauklią kainą. Šį tikslą pasiekėme su naujosiomis staklėmis LT20START. Šiose staklėse suderintos pažangios technologijos ir praktiniai sprendimai, užtikrinantys išskirtinę medienos pjovimo kokybę ir nereikalaujantys didelių investicijų!

Geriausios „Wood-Mizer“ LX50START ir LX50SUPER ekonomiškos staklės už geriausią kainą

24.10.2023

„Wood-Mizer“ atnaujino savo mažo biudžeto LX50 staklių seriją, pritaikydama ją prie dabartinių rinkos sąlygų ir klientų lūkesčių. Naujosios juostinių staklių LX50START ir LX50SUPER versijos yra pigiausios „Wood-Mizer“ staklės entuziastų ir pradedančiųjų pjovėjų segmente.

Wood-Mizer MS500 — universalus stalinis cirkuliacinis pjūklas, turintis formatinio pjovimo staklių funkcijas

26.07.2023

Reaguodama į augančią šiuolaikinių staliaus įrankių paklausą "Wood-Mizer" išplėtė savo medienos apdirbimo staklių asortimentą, pridėdama labai funkcionalų Wood-Mizer MS500 stalinį pjūklą. Šios profesionalios staklės yra Europos inžinierių ir patyrusių dailidžių bendradarbiavimo rezultatas. Jos buvo sukurtos, kad atitiktų kasdienius mažų ir vidutinių medienos apdirbimo įmonių poreikius, susijusius su efektyviu įvairių rūšių medienos plokščių pjovimu.

Plokščių pjovimo staklės „Wood-Mizer“ MS750 profesionaliai pjauti skydams ir medienos plokštėms

05.07.2023

„Wood-Mizer“ plečia savo medienos apdirbimo produktų asortimentą ir prideda pažangias plokščių pjovimo stakles įvairiems skydams, fanerai ir medžio lentoms pjauti. MS750 turi tvirtą ketaus pjovimo įrenginį, nupjovimo diską ir aliumininį kilnojamąjį stalą. Staklės sukurtos dailidžių dirbtuvėms ir baldų gamintojams, kuriems reikia efektyvių būdų tiksliai kalibruoti ir pjaustyti įvairias medienos medžiagas.

„Wood-Mizer“ LT20WIDE mobiliųjų medienos pjovimo staklių pristatymas

07.06.2023

„Wood-Mizer“ savo LT20 serijos juostines stakles papildė plačia WIDE pjūklo galvute. Pristatydama stakles LT20WIDE, „Wood-Mizer“ užbaigė WIDE parinkties diegimą visame LT staklių asortimente, kurį sudaro LT15, LT20, LT40 ir LT70 staklės.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!