Apie Įmonę

Sveiki atvykę į „Wood-Mizer Industries“ svetainę - mobilių ir stacionarių juostinių pjovimo staklių ir pjūklų lyderės pasaulinėje rinkoje.

Su medžiu šiandien ir rytoj galime sukurti geresnį pasaulį milijonams žmonių. Tvarus gamtos išteklių naudojimas ir pelningumas – tai tikslai, pasiekiami per novatoriškus „Wood-Mizer“ įmonės sprendimus medienos apdirbimo srityje.

Su „Wood-Mizer“ galite supjauti bet kokią medieną bet kurioje vietoje

„Wood-Mizer Industries“ gamykla aprūpina šiuolaikines medienos perdirbimo įmones pažangiais produktais, kurie padidina pelningumą ir skatina tvarumą. Pirmieji pagrindiniai modeliai išaugo į naujausių technologijų mašinas, galinčias pjauti bet kokią medieną bet kurioje pasaulio vietoje.

Profesinali oranžinė mobilių ir stacionalių pjovimo staklių linija suteikia plačias galimybes mažoms įmonėms, ūkininkams ir verslininkams.

Pramoninės juostinės rąstų pjovimo linijos ir „Smart Log Processing“ įranga gali atvesti bet kokios medienos apdirbimą į komercinį lygį. Privalumai, kuriuos suteikia siaurajuosčiai pjūklai - mažesnės eksploatavimo sąnaudos ir didesnė išeiga iš kiekvieno rąsto.

Plačiajuostės pjovimo staklės, sukurtos naudojimui pramoninėje gamyboje - dar viena „Wood-Mizer“ plėtros kryptis. Kitos „Wood-Mizer“ įmonės gaminamos staklės yra įvairios pjovimo staklės, apipjovimo staklės, daugiapjūklės staklės, obliavimo įrenginiai, skersavimo staklės, konvejeriai ir pan.

„Wood-Mizer“ gamina platų juostinių pjūklų, skirtų pjauti bet kokios rūšies medieną, asortimentą - nuo biudžetinių anglinio plieno pjūklų iki iš aukščiausios kokybės Premium klasės plieno pjūklų. Stelituoti ir bimetaliniai pjūklai užrtikrina aukštą našumą. „Wood-Mizer“ vis dar tebėra vienintelis juostinių staklių gamintojas pasaulyje, kuris taip pat gamina ir juostinius pjūklusŠiuolaikinė gamyba

Šiuolaikinės gamybos priemonės JAV ir Europoje garantuoja aukščiausią kokybę už prieinamą kainą bet kurioje pasaulio vietoje. Itin svarbūs yra aukščiausios kokybės plienas ir aukščiausios kokybės komponentai. LEAN gamybos principai ir nuolatinis tobulinimas visuose įmonės skyriuose, nuolatinė naujų būdų, kaip pagerinti procesus, kokybę ir greitį, paieška – išskirtiniai bruožai „Wood-Mizer“. Griežta kokybės kontrolė ir pastovus tobulinimas įgyvendinami kiekviename gamybos etape - nuo pradinės koncepcijos ir konstrukcijos iki galutinio kiekvieno atskiro vieneto surinkimo.Visame pasaulyje dirba 100 000+ „Wood-Mizer“ juostinių staklių

„Wood-Mizer“, turinti filialus penkiuose žemynuose ir daugiau nei 100 įgaliotųjų platintojų visame pasaulyje, siekia savo klientų sėkmės. Mūsų tarptautinių pardavimų ir aptarnavimo komandos specialistai teikia konsultacijas, dalinasi patirtimi ir teikia paslaugas vietoje visame pasaulyje.

Dauguma klientų yra mažos įmonės, kurios išlaiko savo šeimas, teikdamos medienos apdirbimo paslaugas savo regione. Ūkininkai, dailidės ir amatininkai pjausto medieną, naudodami „Wood-Mizer“ stakles, savo arba verslo poreikiams tenkinti. Jie aktyviai augina vietos ekonomiką, kuria darbo vietas ir gerina gyvenimo standartus visuose pasaulio kampeliuose.

Ateitis

Mes stengiamės padėti Jums tinkamai pasirinkti pagal Jūsų pačių planus, kokie ambicingi jie bebūtų. Įsigiję „Wood-Mizer“ juostines rąstų pjovimo stakles, Jūs įsigyjate ne tik produktą, bet ir tampate „Wood-Mizer“ šeimos dalimi.

Su „Wood-Mizer“ užtikrintai žvelkite į savo įmonės ateitį.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!