1982 m. „Wood-Mizer“ istorija prasidėjo kukliai - Indianoje, JAV. Donaldas Laskowskis ir Daniel Tekulve sugalvojo ir pradėjo įgyvendinti savo idėją, kaip veiksmingiau supjauti rąstus į naudingą medieną, ir sukūrė unikalias pjovio stakles ant ratų. Šis išradimas atvėrė kelius į naujas galimybes. Staiga kiekvienas galėjo lengvai ir ekonomiškai supjauti savo reikmėms skirtą medieną, ir šiuo visame pasaulyje prasidėjo medienos pjovimo revoliucija! Ir ji laimėjo visame pasaulyje: šiandien daugiau kaip 80 000 staklių „Wood-Mizer“ dirba maždaug 100 šalių.

Nebrangios pjovimo staklės, kurios paverčia rąstus į kokybišką pjautę medieną ir, tuo pat metu, palyginti su kitomis technologijomis, iš kiekvieno rąsto pagamina viena lenta daugiau – šios „Wood-Mizer“ įrangos savybės atnešė didelę sėkmę ir pripažinimą medienos apdirbėjų tarpe.

1990 m. įmonė priėmė svarbų sprendimą ir pristatė „Wood-Mizer“ gaminius Europos rinkai. Iš pradžių, pilnai surinktos staklės buvo importuojamos iš JAV, tačiau jų paklausa Europje augo, ir prasidėjo gamybos centro statyba Europoje.

Tai buvo 1990 m. vasarą. Tai buvo nuostabus, kupinas naujų galimybių, laikotarpis, kai Vidurio ir Rytų Europos šalys atsivėrė pasauliui ir tapo pasaulinės rinkos dalimi. Šiandien Lenkijos „Wood-Mizer Industries“ gamykla yra viena iš pagrindinių šioje pramonės srityje ir nustato jos toną. Štai keletas įspūdingų faktų apie 30-ies metų kelią, kurį nuėjo „Wood-Mizer“ Europos gamybos centras, įsikūręs Lenkijos mieste Kolo, Lenkijos centre

• „Wood-Mizer“ gamykla aprūpinta pačiomis moderniausiomis robotinėmis metalo apdirbimo staklėmis iš Japonijos ir Vokietijos bei nuolatos investuoja į naujausią technologinę įrangą.

• Cechai, sandėliai ir biurai, kurių plotas didesnis nei 15 000 kvadratinių metrų, įkurti 9 hektarų teritorijoje.

• „Wood-Mizer“ juostinių pjūklų, kuriuos bendrovė sukūrė specialiai medienai ir kurie tapo kokybės pavyzdžiu pramonėje, gamyba sertifikuota pagal ISO 9001: 2015. „Wood-Mizer TOOLS“ prekių ženklo pjaustymo įrankių asortimente yra daugiau nei 2 500 siaurų ir plačių juostinių pjūklų, obliavimo peilių, rėminių pjūklų, diskinių pjūklų pavyzdžių; Asortimentas nuolat plečiamas.

• „Wood-Mizer“ Europos gamykloje dirba apie 400 darbuotojų. „Wood-Mizer“ nuolat investuoja į personalo kvalifikacijos kėlimą. Gamyba nuolat tobulinama naudojant „LEAN Manufacturing“ metodus.

• „Wood-Mizer“ projektavimo biuro aukštos kvalifikacijos inžinierių komanda dirba kartu su kolegomis iš Amerikos ir kuria unikalius technologinius efektyvaus pjovimo sprendimus. Visų pirma naujoji TITAN pramoninės įrangos linija yra lentpjūvių projektavimas ir įrangos gamyba konkrečioms kliento užduotims atlikti.

• • Lenkijos „Wood-Mizer“ gamykla tiekia įrangą ir įrankius Europai, Amerikai, Azijai ir Afrikai. Šiuolaikiniame pasaulyje technologinės įrangos kokybę palaiko galimybė gauti garantinę priežiūrą. „Wood-Mizer“ priežiūros centrai su atsarginių dalių sandėliais ir patyrusiais specialistais veikia 110 šalių.



Šiandien „Wood-Mizer“ gamina ne tik juostines stakles ir juostinius pjūklus. Neseniai prie „Wood-Mizer“ korporacijos prisijungė dar viena Europos gamykla, įkurta Švedijoje, ji gamina aukštos kokybės kompaktiškas universalias obliavimo ir frezavimo stakles. Tokiu būdu įgyvendinama „Wood-Mizer“ idėja tiekti įrangą, kuri perdirba medieną nuo rąstų iki gatavų gaminių.

Nuo savo veiklos pradžios „Wood-Mizer“ pagamino daugiau nei 8 100 000 juostinių staklių, kurios veikia visame pasaulyje. Prisijunkite prie „Wood-Mizer“ šeimos.



Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!