Įsimylėjėlių pora po sužadėtuvių pasistatė jogos studiją

By Olivia Eaker, Wood-Mizer

Įsimylėjėlių pora po sužadėtuvių pasistatė jogos studiją

Parkeris Dunbaras iš Salidos (Kolorado valstija, JAV), naudodamasis „Wood-Mizer“ LT15 pjovimo staklėmis, savo sužadėtinei Jillane pastatė jogos studiją.

 

Dunbar Yoga StudioDunbar Yoga Studio

 

Svajonių pavertimas realybe

Pirmasis Parkerio ir Jillane pasimatymas įvyko vietos karštojoje versmėje, kur kartu su abipuse simpatija gimė šio projekto idėja. Aistra jogai, noras pradėti savo jogos praktiką ir sukurti studiją įkvėpė porą imtis šio projekto.

„Viskas prasidėjo nuo pokalbio per pirmąjį pasimatymą. O viskas baigėsi unikalia jogos studija ir pasiūlymu tuoktis“, – paaiškino Parkeris.

 

Interior of the Yoga StudioInterior of the Yoga Studio

 

Jų santykiams įsibėgėjus, Parkeris ėmė įgyvendinti Jillane svajonę: jiems reikėjo tik... staklių. „Anksčiau dirbau privačioje rančoje Kolorado kalnuose, – sako Parkeris. „Rančos savininkas turėjo „Wood-Mizer“ LT40 stakles, su kuriomis dirbau nuo pat pirmos dienos.“

Gerai viską apsvarstę Parkeris ir Jillane nusprendė, kad jų projektui geriausiai tiktų „Wood-Mizer“ LT15 mobiliosios staklės.

 

Parker DunbarParker Dunbar

 

Statyba

„Pastatėme 18 kvadratinių metrų ploto jogos studiją ant medinio karkaso, pagaminto iš vietinių sausuolių medienos“, – aiškina Parkeris. „Rąstus projektui gavome iš už 25 minučių kelio esančio miškų rezervato. Visa mediena ir grindys buvo išdegintos ir išvalytos, kad atrodytų gražiai ir funkcionaliai.“

 

Jillayne on the sawmill Jillayne on the sawmill

 

Beveik visiems studijos elementams buvo naudojama vietinė eglė. „Medinį karkasą, grindis, vidaus ir išorės apdailą gaminome iš eglės. Net mūsų nedidelė terasa ir langai yra egliniai“, – sako Parkeris.

Statybos vyko sklandžiai, Parkerio ir Jillane santykiai stiprėjo, o kartu jie įgijo daug naudingų įgūdžių. „Jillane visiškai savarankiškai išmoko valdyti LT15 stakles. Šios mašinos paprastumas padėjo Jillane įgyti pirmosios patirties pjaunant rąstus. Ji taip pat išmoko gaminti dailylentes ir statyti medinį karkasą. O aš daug daugiau sužinojau apie jogą.“

 

Inside of Dunbar Yoga StudioInside of Dunbar Yoga Studio

 

„Medieną gaminome staklėmis LT15. Savaitės pakako, kad ji visiškai išdžiūtų. Vieną savaitgalį pjovėme, o kitą jau obliavome ir darėme dailylentes. Studiją sukūrėme ir užbaigėme kartu.“

Yoga Studio DeckYoga Studio Deck

 

Meilės darbas

„Tai tikrai buvo su meile kurtas projektas. Jis užtruko ilgiau, nei manėme. Kai studija buvo baigta, džiaugėmės galėdami pradėti ja naudotis ir savaitgalius skirti kitai veiklai“, – sako Parkeris.

 

Dawally StudioDawally Studio

 

„Mums labai pasisekė: sukurti kažką nuo nulio – tai ne kiekvienas sugeba. „Wood-Mizer“ staklių paprastumas ir efektyvumas labai palengvino šį projektą“, – prisipažįsta Parkeris.

Tačiau dabar, kai studija jau baigta, pora leido suprasti, kad ketina tęsti savo kelionę į medienos pjovimo darbus. „Statome naują namą ir jau įsigijome „Wood-Mizer“ MP200 obliavimo stakles, kad pagreitintume staliaus darbus.“

***

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!