Spausdinti šį puslapį Pridėti palyginimui

Juostinės Rąstų Pjovimo Staklės LT70WIDE HEAVY DUTY

Sandėlyje
Juostinėse staklėse LT70WIDE HEAVY DUTY sujungta WIDE serijos LT70 pjovimo galva su tvirta, galinga pramoninio pjūklo WM4000 hidraulika.
Aprašymas Juostinės Rąstų Pjovimo Staklės LT70WIDE HEAVY DUTY

Medienos pjovimo staklės LT70WIDE HEAVY DUTY buvo suprojektuotos sujungiant geriausius modelio LT70WIDE, populiaraus dėl savo pjovimo galvos konstrukcijos, komponentus ir pramoninių staklių WM4000, garsėjančių ypač patvariu stovu su superhidraulikos funkcijomis rąstams tvarkyti, komponentus. Šios konfigūracijos staklės LT70WIDE HEAVY DUTY pasiekia aukštesnį efektyvumo lygį, bet jos veikia taip pat paprastai kaip įprastas juostinis pjūklas ir prižiūrėti jas taip pat paprasta.

WIDE versijos pjovimo galvutė skirta pjauti iki 105 cm skersmens rąstus. Jei reikia pjauti didelio skersmens rąstus į plačias lentas, šiomis staklėmis galite padidinti savo pjovimo efektyvumą, pjaudami 86 cm pločio lentas ir 78 cm pločio tašus. Juostinis staklių LT70WIDE HEAVY DUTY pjūklas yra 38 mm pločio ir 5000 mm ilgio. Galvoje sumontuotas elektrinis briaunos reguliavimo valdiklis, palaikantis juostinį pjūklą pjaunant skirtingo dydžio rąstus, ir įrengta automatinė pjūklo tepimo sistema, siekiant, kad geriau veiktų.

Pjūklo galvutėje gali būti papildomai sumontuotas žievės šalinimo įrenginys pašalinti žievei ir nešvarumams toje vietoje, kur juostinis pjūklas patenka į medieną, o tai leidžia pjūklui ilgiau išlikti aštriam, įrengtas lazerinis taikiklis, nurodantis tikslų pjovimo tašką, ir baigtos lentos atlaisvinimo svirtys, kad ką tik išpjautą lentą perkeltų nuo staklių ant konvejerio.

Nuotolinio valdymo pulteliu operatorius valdo pjovimo galvos judėjimą aukštyn / žemyn ir į priekį / atgal naudodamas greičio reguliatorius. Lentos storis sureguliuojamas tik vieną kartą, o elektroninis prietaisas „SW10 Setworks“, PLC1, PLC2 arba „Accuset 2“ automatiškai nustato pjovimo galvą į pradinę padėtį po kiekvieno pjovimo.

Juostinės staklės HEAVY DUTY sumontuotos ant didelio ir tvirto stovo su konvejeriu gatavoms lentoms nuimti, absorbciniu voleliu ir operatoriaus pultu. Kad būtų lengviau tvarkyti apie 3 tonas sveriančius rąstus, staklėse yra superhidraulika, kurią varo galingas 5,5 kW galios hidraulinis siurblys, ir joje yra rąstų išlyginamasis veleninis kėliklis, 3 dvigubos vertikalios atramos, 2 pavariniai voleliai ant 2 cilindrų, dvipusis grandininis apvertimo mechanizmas ir centrinis prispaudimo įtaisas ant dviejų strypų. Stovo konfigūraciją galima patobulinti tokiomis parinktimis kaip papildoma stovo sekcija (0,9 arba 3,6 m) ilgesniems rąstams pjauti, pakrovimo rampa, rūšiavimo stalas ir pakeltos stovo kojos.

Read More

Daugiau Informacijos Juostinės Rąstų Pjovimo Staklės LT70WIDE HEAVY DUTY
Daugiau Informacijos
Galia
Variklio galingumas 18.5 kW Elektros variklis
22 kW Elektros variklis
Pjovimo Pajėgumas
Skersmuo 105 cm
Maksimalus pjovimo plotis 86 cm
Maksimalus tašo plotis 78 cm
Maksimalus pjūvio gylis 39 cm
Head Features and Options
Setworks (Elektroninė pjovimo aukščio nustatymo sistema) SW10
SW PLC1 (for AC models)
SW PLC2 (for AC models)
Accuset2 (for AC and DC models)
Galvos nustatymas pagal aukštį Elektrinis
Galvos padavimas į priekį / atgal Elektrinis
Pjūvio storio nustatymas Elektrinis
Pjūklo tepimo sistema LubeMizer
Pjūklo įtempimo sistema Hidrauliskā su oro pagalve
Žievės šalintuvas Neprivaloma
Neprivaloma Lazerinis rodiklis
Nuotolinio valdymo stotelė (kabelių grandinė arba užuolaida)
Ritinėlis, dvigubų pjūklų kreipiklis
Pjūklas
Ilgis 5000 mm
Plotis 38 mm
Pjūklų Ratukai
Skersmuo 600 mm
Tipas Su diržais
Medžiaga Ketaus
Bed Features and Options
Bed Construction Monorail
Rėmo prailginimai Rėmo prailginimai: 0.9 m arba 3.6 m
Rėmo įrenginiai Lentos pašalinimo sistema
Atliekų šalinimo ritinėlis
Rąstų Apdorojimas
SUPER Hidraulika Grandinės suktuvas
Centrinis prispaudimas dviem strypais
Dviejų cilindrų ritinėlis su pavara
Rąstų krautuvas
3 dvigubos vertikalios atramos
Sawmill Features and Options
Stovo konstrukcija Gembė
Įeina į standartinę komplektaciją CE
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Juostinės Rąstų Pjovimo Staklės LT70WIDE HEAVY DUTY
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!