Užsisakykite mūsų NAUJĄSIAS hidraulines medienos pjovimo stakles LT20START, pirmi 20 vnt. už ypatingą kainą.

Sutaupykite iki €4,033

Spausdinti šį puslapį Pridėti palyginimui

Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START

Nėra sandėlyje
Only %1 left
LT20START biudžetinės juostinės medienos pjovimo staklės su hidrauline rąstų pakrovimo sistema
LT20START modelis – tai nebrangios juostinės staklės populiariausioje komplektacijoje su hidrauline sistema ir „Setworks“ elektroniniu valdikliu efektyviam darbui.
Privalumai
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Aprašymas Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START

2 metų garantija

pagaminta EU

paslaugos pagalba

hidraulika

LT20START modelis, pagrįstas universaliomis ir patikrintomis LT20 serijos staklėmis, pasižymi visomis funkcijomis ir pjovimo parametrais už labai palankią kainą. LT20START juostines stakles galima įsigyti vienoje pakuotėje, kurioje yra visa hidraulinė sistema rąstams pakrauti ir tinkamai padėti bei valdymo pultas su „Setworks“ elektronine liniuote automatiniam pjovimo aukščiui nustatyti. LT20START staklės buvo sukurtos reaguojant į didėjančią biudžetinių staklių, turinčių galingesnių pjovimo mašinų galimybes, paklausą.

LT20START medienos pjovimo staklės skirtos mažoms ir vidutinėms įmonėms bei individualiems naudotojams, kuriems reikia paruošto naudoti įrenginio su visomis kokybiško pjovimo funkcijomis. LT20START staklės leidžia efektyviai ir ekonomiškai supjauti rąstus į medienos ruošinius!

Kita staklių versija, LT20SUPER, yra pritaikyta ir suteikia daugiau galimybių, kad įmonės galėtų rinktis pagal savo tikslus ir investicijų biudžetą.

LT20START staklės gali pjauti ne didesnio kaip 80 cm skersmens ir 6,1 m ilgio rąstus. Konstrukcija pagrįsta M dydžio stovu. Ilgesnius rąstus galima pjauti naudojant papildomus stovo ilgiklius.

LT20START yra stacionarios staklės, kurias rekomenduojama įrengti po stogu ir prisukti prie betoninių grindų. Prie skersinių stovo sijų pritvirtinti stogo formos dangčiai, nuo kurių pjuvenos krenta žemyn, o ne pakimba po ant stovo esančiu rąstu. Papildomai galima įsigyti nerūdijančiojo plieno dangčių.

AH3 STANDARD hidraulinis paketas yra pagrindinis LT20START privalumas, leidžiantis operatoriui lengvai tvarkyti rąstus. Sistema varoma 3 kW elektros varikliu, o jos našumas – 11 l/min. Komplektą sudaro trys šoniniai ribotuvai, centrinis spaustuvas, rąstų apvertimo įtaisas, du ritininiai keltuvai rąstams išlyginti ant stovo ir krovimo įtaisai.

Efektyvi hidraulinė sistema leidžia greitai pakrauti, pasukti ir optimaliai išdėstyti rąstus. Centrinis spaustuvas veikia ant vientiso strypo horizontalioje ir vertikalioje plokštumoje, prispausdamas rąstą prie šoninių atramų ir patikimai jį prilaikydamas, kol pjaunama.

LT20START staklėse naudojamas standartinis 11 kW elektros variklis. Kitoje staklių versijoje, LT20SUPER, yra daugiau variklio ir hidraulinės sistemos parinkčių.

Valdymo skydelyje įrengta ergonominė valdymo svirtelė, skirta pjūklo galvutei nukreipti pirmyn ir atgal, ir elektroninė liniuotė „SW10 Setworks“, skirta automatiškai lentos storiui nustatyti. Naudojant šį prietaisą nereikia mintyse skaičiuoti ir rankiniu būdu nustatyti pjovimo aukščio.

Pjūklo kreipiančioji svirtis juda varoma elektra ir yra įjungiama valdymo pulte. Svirtis stabilizuoja ašmenis pjūvyje, o tai ypač svarbu dirbant su lenktais rąstais. Ašmenų įtempimas reguliuojamas varžtu ir jutikliu. Ašmenų tepimo sistemos pagrindas – elektromagnetinis vožtuvas.

Žievės šalintuvas užsakomas papildomai. Pjaunant nešvarius rąstus, kurių žievėje yra smėlio ar ledo, kai naudojamas žievės šalinimo įtaisas, juostinio pjūklo tarnavimo laikas pailgėja.

LT20START naudojama standartinė 4010 mm ilgio ir 32–35 mm pločio geležtė.

Read More
Vaizdo Įrašai Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START
Savybės Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START

Daugiau Informacijos Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START
Daugiau Informacijos
Galia
Variklio galingumas 11 kW (E15) Elektros variklis
Pjovimo Pajėgumas
Skersmuo 80 cm
Ilgis 6.1 m
Maksimalus pjovimo plotis 65 cm
Maksimalus tašo plotis 58 cm
Maksimalus pjūvio gylis 25 cm
Head Features and Options
Setworks (Elektroninė pjovimo aukščio nustatymo sistema) SW10
Galvos nustatymas pagal aukštį Elektrinis
Galvos padavimas į priekį / atgal Elektrinis
Pjūvio storio nustatymas Elektrinis
Pjūklo tepimo sistema Elektrovārsts
Pjūklo įtempimo sistema Varžtas su matuokliu
Debarker Optional
Uosto skersmuo pjuvenoms išgauti 101.6 mm (4'')
Pjūklas
Ilgis 4010 mm
Plotis 32 mm
35 mm
Pjūklų Ratukai
Skersmuo 483 mm
Tipas Su diržais
Medžiaga Ketaus
Bed Features and Options
Bed Construction Monorail
Skersinių rėmo sijų kampinė forma Standartinis
Rėmo prailginimai Rėmo prailginimai: 1,8 m, 3,6 m arba 7,2 m
Rėmo įrenginiai Nereguliuojamos atramų
Rąstų Apdorojimas
STANDARD Hidraulika 3 šoninės atramos
Centrinis prispaudimas vieno strypo
Rąstų suktuvas
2 rąstų išlyginimo ritinėliai
Rąstų krautuvas
Hidraulinis siurblys 3 kW
Sawmill Features and Options
Stovo konstrukcija Gembė
Įeina į standartinę komplektaciją CE
Papildomi įrenginiai Stainless Steel Rail Covers
Side Support Top Rollers
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Juostinės Medienos Pjovimo Staklės LT20START
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Gaukite naujienas el. paštu apie išskirtinius ir specialius pasiūlymus, naujus produktus ir kvietimus į specialius renginius!