Naujienos

„Wood-Mizer Systems“ medienos pjovimo linijos parodoje LIGNA 2023

Friday, May 19, 2023

„Wood-Mizer Systems“ medienos pjovimo linijos parodoje LIGNA 2023

LIGNA parodoje „Wood-Mizer“ pristatė savo geriausias ir pažangiausias „Wood-Mizer Systems“ lentpjūvių linijas, įskaitant vieną, pagrįstą WB2000 pramoninėmis staklėmis, skirtą dideliems medienos kiekiams pjauti, ir kitą, pagrįstą dvigubomis vertikaliomis staklėmis TVS-HD rąstams apdirbti į padėklų lentas. Be to, „Wood-Mizer“ pademonstravo savo pažangiausią sprendimą atšiaurioms aplinkoms – EA3000optimizuojančias apipjovimo stakles.

„Wood-Mizer“ gaminiai lentpjūvių pramonėje pritraukia dėmesį pramonėje dėl prieinamos kainos ir mažų priežiūros išlaidų, palyginti su panašiais konkurentų siūlomais sprendimais. Individualiai suprojektuotos „Wood-Mizer“ lentpjūvės linijos leidžia iš kiekvieno rąsto gauti maksimalią išeigą su mažiausiu įmanomu atliekų kiekiu. Turėdamos dizainą, sukurtą taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius, lentpjūvių įmonės gali sumažinti darbo sąnaudas, taip pat panaudoti automatizavimą ir išmanius sprendimus, kad pagerintų savo produktyvumą.

Nuo WB2000 pramoninių staklių pristatymo rinkai 2015 m. daugelis lentpjūvių įmonių visame pasaulyje įdiegė šią įrangą ir dėl to medienos gamybos našumas padidėjo nuo dviejų iki trijų kartų. „Wood-Mizer“ WB2000 pramoninės staklės yra mašina, sujungianti siaurų ir plačių pjūklo juostų technologijos privalumus: efektyvią pjovimo galvutę, skirtą dirbti su 50 mm arba 75 mm pločio ašmenimis arba 100 mm pločio stelito juostiniu pjūklu, masyvų hidraulikos rėmą rąstams tvarkyti ir daugybę funkcijų, kad būtų lengviau naudoti.

LIGNA pramoninėse staklėse WB2000 buvo įrengta nauja kabina siekiant pagerinti operatoriaus saugumą ir komfortą. Izoliuota, erdvi kabina suteikia patogią darbo aplinką ir gerą pjovimo zonos apžvalgos galimybę. Paprastas staklių valdymas iš kabinos yra įmanomas dėl vaizdo kamerų (iki 4 vienetų), skirtų procesui stebėti, ir 12 colių jutiklinio ekrano su dviem vairasvirtėmis funkcijoms suaktyvinti ir pjovimo parametrams valdyti.

Moderni ir sunki stovo konstrukcija, kurios keliamoji galia yra 6 tonos, pastatyta ant dviejų stiprių C formos plieninių sijų (400 x 110 mm). Stovas aprūpintas pažangiausiomis hidraulinėmis rąstų tvarkymo funkcijomis, įskaitant gnybtus, grandinės suktuvus, varomuosius velenus, šonines atramas ir galinius spaustuvus. Hidraulinės sistemos komponentai yra moduliniai ir gali būti pridedami prie projekto pagal individualius klientų pageidavimus.

WB2000 pramoninės staklės gali būti naudojamos kaip efektyvi atskira mašina arba kaip pramoninės lentpjūvės linijos dalis, skirta didelio našumo ir automatizuotai pjautinės medienos gamybai dideliais kiekiais. Dėl daugybės hidraulinių konfigūracijų ir stovų plėtinių WB2000 yra universalios staklės įvairaus skersmens, ilgio ir tankio rąstams pjauti.

WB2000 su rąstų laikymo ir pakrovimo rampa, rūšiavimo stalu ir dviejų velenų daugiapjūklėmis staklėmis MR200 yra didelio našumo medienos pjovimo linija, skirta didelėms lentpjūvėms. Rampa greitai ir saugiai pakrauti rąstams yra nuo 3,6 m iki 6 m ilgio ir 2–3 transportavimo grandinių. Už staklių yra modulinis rūšiavimo stalas automatizuotai priimti medžiagą ir siųsti ją toliau apdoroti. Atskirus modulius (kurių kiekvienas yra 3 m ilgio) galima sugrupuoti ir pridėti, kad būtų sukurtos rūšiavimo kišenės. Linija gali būti aprūpinta papildomomis staklėmis, pavyzdžiui, kairėje ir dešinėje pusėse gali būti montuojami kreipiamieji konvejeriai arba surinkimo kišenės, kraštų apipjaustymo arba daugiapjūklės staklės. Taip pat galima įrengti rūšiavimo konvejerį, transportuojantį medieną į daugiapjūkles stakles, o drožles – į smulkintuvą.

Dviejų velenų daugiapjūklės staklės „MR200 Double Arbor Multirip“ yra puiki pramoninė mašina, leidžianti padidinti lentpjūvės našumą ir sumažinti medienos pjovimo laiko ir darbo sąnaudas. Tai pelninga investicija didelėms gamybos įmonėms, atsižvelgiant į MR200 staklių patikimumą, tikslumą ir universalumą. Kompaktiškas ir funkcionalus dizainas apima centralizuotą valdymo pultą, kintamą tiekimo greitį (1,5–15 m/min.), lazerinius pjovimo linijos indikatorius, pagalbinį padavimo volelį, tvirtus modulinius padavimo ir iškrovimo stalus, 3 varomuosius slėgio volelius ir galimybę pridėti integruotą smulkintuvą. MR200 gali turėti iki 12 diskinių pjūklų ant kiekvieno veleno, o tai labai pagreitina pjovimo procesą. Jis gali pjauti medieną iki 540 mm pločio ir iki 200 mm storio.
LIGNA parodoje „Wood-Mizer“ taip pat pristatė TVS-HD dvigubas vertikalias stakles su pasvirusia rąstų rampa, medžiagų rūšiavimo įranga ir dviem papildomomis gamybos optimizavimo staklėmis: horizontaliomis dalijimo staklėmis HR700 ir lentų apipjaustymo staklėmis EG800. Linija buvo sukurta atsižvelgiant į padėklų gamintojų poreikius, kurie siekia didesnės medienos išeigos, mažesnės priežiūros, energijos taupymo ir darbo sąnaudų.

TVS-HD dvigubos vertikalios staklės yra ekonomiškas, universalus ir aukštos kokybės pramoninio pjovimo sprendimas, pasižymintis patikimumu ir ilgaamžiškumu. Mašinoje teikiama puiki techninė pagalba garantiniu laikotarpiu ir po jo. TVS-HD vienu praėjimu pjauna du plokščių sluoksnius iš abiejų rąsto pusių, kurių skersmuo iki 450 mm, o ilgis iki 5,2 m. Dvi pjovimo galvutes varo du elektriniai varikliai, kurių kiekvienas yra 18, 5 kW. Centralizuota hidraulinė įtempimo sistema reguliuoja abu juostinius pjūklus tuo pačiu metu (50 mm pločio arba 32–38 mm, 4670 mm ilgio). Su pakeltu ergonomišku valdymo pultu operatorius gali pasirinkti norimą pjovimo dydį, nes staklės automatiškai prisitaiko prie šio dydžio, nereikia rūšiuoti rąstų prieš pjaunant.
TVS-HD turi pasvirusią pakrovimo rampą, kuri tiekia rąstus į automatinį rąstų vartytuvą. Vartytuvas su plaktukiniais pneumatiniais voleliais tiekimo pusėje sukasi ir stato medžiagą ant judančio grandinės konvejerio. Tada rąstas yra valdomas prispaudimo ritinėlių sistema, kuri užtikrina maksimalų stabilumą pjaunant. Po pjovimo plokščių nuėmimo sistemos šoniniai diskai tiekia medžiagą į konvejerius, sumontuotus po staklėmis.

Norint pagerinti padėklų gamybos efektyvumą, reikia optimizuoti kai kurias medienos pjovimo operacijas, pvz., rąsto išleidimą ar lentų kraštų apipjaustymą. Todėl TVS-HD geriausiai veikia kartu su HR700 daugiagalvėmis horizontaliomis pjovimo staklėmis ir EG800 pramoninėmis apipjaustymo staklėmis.

Horizontalios daugiagalvės staklės HR700 skirtos augančioms ir besiplečiančioms medienos pjovimo įmonėms. Jų modulinė konstrukcija leidžia naudoti iki šešių galvučių, kad didelės sijos būtų paverčiamos šešiomis lentomis ir viena plokšte vienu praėjimu. Standartiškai HR700 galima įsigyti su dviejų galvučių moduliu ir bet kada galima išplėsti pridedant papildomų modulių. Pjovimo galvutėse naudojami 32–38 mm pločio ir 4670 mm ilgio ašmenys, kuriuos varo 11, 15 arba 18,5 kW galios elektros varikliai, leidžiantys apdoroti 400 mm x 400 mm dydžio medieną. HR700 taip pat turi dviejų bėgių plieninę konvejerio juostą, kuri palaiko rąstą visą jo plotį, spygliuotus pavaros ritinėlius papildomai konvejerio strypams tvirtinti, centralizuotą ašmenų įtempimo ir tepimo sistemą kiekvienam moduliui su dviem galvutėmis ir papildomus ritinėlius trumpiems strypams. Valdymo stotyje taip pat gali būti „Setworks“ elektroniniai valdikliai ir elektrinė sistema pjovimo galvutėms pakelti / nuleisti.

„Wood-Mizer“ EG800 pramoninės apipjaustymo staklės yra universali mašina, jungianti apipjaustymo staklių ir daugiapjūklio funkcijas. Jų pagrindinė funkcija yra apdailinti iki 50 mm storio lentas išilgai dideliu greičiu. Jos gali veikti lėtesniu padavimo greičiu, kad supjaustytų medžiagą iki 110 mm storio. EG800 modelį galima įsigyti su 30–55 kW varikliais, kurie varo keturis diskinius pjūklus (maksimalus skersmuo 400 mm) ant 60 mm skersmens veleno. Su papildomu tarpiklių rinkiniu pjūklai gali būti montuojami taip, kad būtų galima gaminti įvairių dydžių gaminius. Tiekimo sparta elektroniniu būdu valdoma nuo 0 iki 50 m/min., jei staklės valdomos atskirai, arba iki 130 m/min., jei jos integruotos į medienos gamybos liniją. Ritininiai padavimo / iškrovimo stalai užtikrina saugų ir patogų darbą. Medžiaga patenka per 640 mm x 120 mm langą su apsaugine sklende ir tiekiama į vidų keturiais apatiniais ritinėliais ir dviem viršutinio slėgio ritinėliais. Pasirinktinai EG800 kraštų apipjaustymo / daugiapjūklės staklės gali būti komplektuojamos su „Setworks “ valdikliais, leidžiančiais reguliuoti pjūklo padėtį iš operatoriaus skydelio, keturiais lazeriniais pjūvio kreiptuvais, kad būtų lengva išlygiuoti lentą ant padavimo stalo, padavimo / išleidimo stalo ilgiklius ir pjuvenų konvejerio juostą.

Atskirame stende „Wood-Mizer“ pristatė savo naujausią, pažangiausių technologijų sprendimą medienos pjovimo pramonei – EA3000 optimizuojančias kraštų apipjaustymo stakles. Jos naudoja pažangią vaizdo nuskaitymo technologiją, kad pasiektų aukštą tikslumą ir sumažintų atliekas lentų pjaustymo procese. Visos operacijos – nuo medžiagų padavimo iki skenavimo, padėties nustatymo ir pjovimo – atliekamos automatiškai. EA3000 turi 2x30 kW variklį (pasirinktinai 2x45 kW), kuris leidžia efektyviai pjaustyti medžiagą iki 550 mm pločio ir iki 100 mm storio. Esant 150–250 m/min. padavimo greičiui, gamyba gali siekti 16 lentų per minutę. Pjovimo proceso metu mašina naudoja du centruotus peilius, kurių skersmuo yra 450 mm. Standartiškai EA3000 turi elektrinę servopjūklo padėties reguliavimo sistemą, automatinį plokštės išlyginimą, fiksuotą valdymo stotį, optinį medžiagų skaitytuvą ir sistemos valdomus pneumatinius spaustukus. Pasirinktinai EA3000 apipjaustymo staklės gali būti aprūpintos skerspjūvinio plokštės nuskaitymo sistema.
Vidutinės ir didelės medienos apdirbimo įmonės kviečiamos bendradarbiauti su „Wood-Mizer Industrial Sawmilling Solutions“. „Wood-Mizer“ inžinierių komanda yra atsidavusi ir nori pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi, kad padėtų jūsų verslui plėstis ir klestėti.

***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti