Naujienos

„Wood-Mizer“ reismusinės lyginimo ir obliavimo staklės MP160 – nauja obliavimo mašina „Du viename“ baldų dirbtuvėms

Wednesday, November 6, 2019

„Wood-Mizer“ reismusinės lyginimo ir obliavimo staklės MP160 – nauja obliavimo mašina „Du viename“ baldų dirbtuvėms

„Wood-Mizer“ išleidžia į rinką reismusines lyginimo ir obliavimo stakles MP160 – naują mašiną su dviem funkcijomis obliuoti ruošiniams pagal storio matmenis. Efektyvios ir kompaktiškos staklės MP160 paverčia medieną su grubiu paviršiumi į idealiai lygias nurodyto dydžio lentas.

Staklėse MP160 įrengtas vienas horizontalus peilių velenas, kuris obliuoja ant dviejų skirtingų darbo stalų, pagamintų iš ketaus. Viršutinis stalas naudojamas obliuoti apatinę ruošinio dalį, kad būtų sukurta lygi bazė, o apatinis stalas naudojamas obliuoti viršutinę dalį, kad išeitų reikiamo storio ruošinys. Tokiu būdu norint pereiti nuo vieno proceso prie kito nereikia jokių papildomų staklių nustatymų. Ruošinys tiesiog leidžiamas per viršutinį stalą, o tada patenka ant apatinio nesustojus peilių velenui ir neatjungus pjuvenų gaubto.  

Kaip tai veikia? Obliavimo procesas prasideda ant viršutinio stalo: dvi gretimos ruošinio pusės obliuojamos taip, kad jos būtų idealiai lygios ir jų kampai būtų tikslūs vienas su kitu. Tada ruošinys perkeliamas į apatinį stalą, kad būtų padarytos dvi likusios pusės, paralelios dviem pirmosioms, ir būtų išgauti visiškai tikslūs reikalaujami storio matmenys.

Apsauginis dangtelis užtikrina operatoriaus rankų saugumą eksploatuojant stakles. Ruošinio padėties reguliatorius turi iki 45 laipsnių nuolydį, kad lentas būtų galima sujungti pagal kampą. Viršutinis ir apatinis darbo stalai esant būtinybei gali būti reguliuojami, o ruošinio padavimo ir nuėmimo stalai visada lieka vienas su kitu lygiagretūs. Nuėmimo stalas gali būti tiksliai sureguliuotas. Du vairuojamieji ritinėliai paduoda ruošinius peilių velenui. Padavimo mechanizmas turi pramoninę pavarų dėžę.

„Wood-Mizer“ reismusinių lyginimo ir obliavimo staklių MP160 konstrukcijos ypatumai
• 4 žingsnių procesas gauti idealiai lygius kvadratinius ruošinius.
• Staklės skirtos baldų, langų, durų ir kt. gamintojams.
• Abi reismusinių lyginimo ir obliavimo staklių funkcijos naudojamos be kokių nors papildomų nustatymų tarp režimų.

„Reismusinės lyginimo ir obliavimo staklės MP160 – tai puiki mašina bet kurioms baldų dirbtuvėms, – teigia Robertas Balinskis, gamintojo bendrovės „Wood-Mizer Industries“ prezidentas. – Su šiomis kompaktiškomis ir efektyviomis staklėmis, naudojamomis kartu su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis, mūsų klientai gali paprastai gaminti baldų ruošinius ir atrasti naujas tokios produkcijos rinkos nišas.“

Bendrovės „Wood-Mizer“, kaip visame pasaulyje žinomo juostinių medienos pjovimo staklių su siaurais juostiniais pjūklais gamintojo, reputacija šiuo metu plečiama, nes ši įmonė dabar siūlo visą rąstų perdirbimo į ruošinių medieną, o tada į galutinę medienos produkciją spektrą.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti