Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato stalinį pjūklą MS300, skirtą tiksliam medienos apdirbimui

Wednesday, September 7, 2022

„Wood-Mizer“ pristato stalinį pjūklą MS300, skirtą tiksliam medienos apdirbimui

Stalinis pjūklas MS300 yra praktiškas medienos apdirbimo įrankis tiek mažose mėgėjiškose dirbtuvėse, tiek profesionaliose medienos apdirbimo įmonėse. Tai kompaktiškos ir tvirtos staklės, pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir turinčios slankųjį stalą, užtikrinantį didesnį pjovimo tikslumą. Stalinis pjūklas MS300 gali būti naudojamas įvairiems medienos gaminiams, pavyzdžiui, interjero detalėms, baldų komponentams, grindų plokštėms, lentoms, skersiniams ir daugybei kitų.

Staliniame pjūkle MS300 įrengtas ketaus darbo stalas ir platus slankusis padavimo stalas. Tvirtas ketaus pagrindas užtikrina stabilumą ir slopina vibraciją. Slankusis stalas sumontuotas ant plieninių rutulinių guolių, kad medžiaga būtų tiekiama sklandžiai ir lengvai. Pjūklo pjovimo aukštis ir kampas lengvai reguliuojami.Stalinis pjūklas MS300 gali pjauti medinius elementus 90 laipsnių kampu, didžiausias pjovimo aukštis – 100 mm. Esant 45 laipsnių kampui, didžiausias medžiagos storis sumažėja iki 65 mm.

Kad padidėtų medžiagos apdirbimo paviršius, prie slankiojo stalo pritvirtinama 500 mm x 360 mm šoninė lentyna, o darbo stalas pailginamas 520 mm. MS300 taip pat gali būti komplektuojamas su papildomu 900 mm x 440 mm darbo stalo pailginimu, kuris padeda pjauti dar didesnius ruošinius.

Stalinis pjūklas turi du kreipiančiuosius bėgelius, kad pjaunant būtų lengva valdyti medžiagą. Lygiagretusis ribotuvas su mikroreguliavimo rankenėle skirtas tiksliems matavimams 0,1 mm tikslumu, o statmenas stumdomasis ribotuvas skirtas pjovimo kampui reguliuoti abiejose stalo pusėse. SUVA peilių apsauga, kurią galima reguliuoti aukštyn / žemyn ir į šonus, užtikrina operatoriaus saugumą pjaunant.

Stalo pjūklas turi standartinį 3 kW elektros variklį ir 315 mm skersmens pjūklo diską. Rekomenduojame naudoti „Wood-Mizer“ diskinius pjūklus, kuriuos galite pasirinkti iš „Wood-Mizer TOOLS“ katalogo pagal apdirbamos medžiagos specifikaciją. Pjūklo greitis 4500 sūk./min. užtikrina sklandžią ir estetišką galutinio gaminio apdailą.
MS300 turi dvi pjuvenų išleidimo angas – pirmoji yra 100 mm skersmens, o antroji – 50 mm skersmens po SUVA peilio apsauga. Kad pjuvenų ištraukimas būtų kuo efektyvesnis, rekomenduojame naudoti „Wood-Mizer“ ištraukimo sistemas.

Vienas iš naudingiausių MS300 priedų yra spaustuvas, skirtas greitai užfiksuoti ir atlaisvinti medžiagą prie slankiojo stalo, kad ji netyčia nepajudėtų.
Stalinio pjūklo „Wood-Mizer“ MS300 dizaino ypatybės:

1. Pjovimo kampą galima reguliuoti 0–45 laipsnių kampu.
2. Lygiagrečioji kreipiančioji reguliuojama 0,1 mm tikslumu.
3. Abiejose stalo pusėse sumontuotas statmenas kreipiamasis bėgelis, kurio kampas reguliuojamas.
4. SUVA diskinio pjūklo ašmenų apsauga.
5. Tvirtas 1400 mm ilgio mobilusis stalas.
6. Ketaus darbo stalas užtikrina didesnį tikslumą ir vibracijos slopinimą.
7. Šoninė lentyna, skirta padidinti stumdomojo stalo darbinį paviršių.
8. Darbo stalo pailginimas yra 520 mm ilgio.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu „Wood-Mizer“ atstovu.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti