Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato naujas keturpuses obliavimo ir frezavimo stakles MP280

Monday, May 8, 2023

„Wood-Mizer“ pristato naujas keturpuses obliavimo ir frezavimo stakles MP280

Reaguodama į augančius medienos apdirbėjų poreikius, „Wood-Mizer“ sukūrė antrosios kartos obliavimo ir frezavimo stakles, pagrįstas patikrintomis ir visame pasaulyje žinomomis MP260 staklėmis. Naujosios keturpusės MP280 yra funkcionalus ir universalus medienos apdirbimo įrenginys, kuriame taip pat yra keletas pažangių techninių sprendimų iš didesnių MP360 obliavimo ir frezavimo staklių.

„Wood-Mizer“ išplėtė savo medienos apdirbimo staklių asortimentą, pridėdama naujas MP280 obliavimo ir frezavimo stakles. MP280 yra kompaktiškas įrenginys, jungiantis geriausias gerai žinomų ir laiko patikrintų obliavimo ir frezavimo staklių MP360 ir MP260 savybes. „Naujų staklių konstrukcija pagrįsta MP260 dizainu, tačiau apima geriausius techninius sprendimus, žinomus iš pavyzdinių MP360 obliavimo ir frezavimo staklių. Dėl to mūsų inžinieriai sukūrė tikslią, lengvai naudojamą ir prieinamą mašiną dailidėms, kuriems reikia efektyvesnių būdų gaminti gatavus medienos gaminius“, – sako „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo įrangos produktų vadovas Radosławas Adamkiewiczius.MP280 obliavimo ir frezavimo staklės skirtos vidutinėms ir didelėms medienos apdirbimo įmonėms, norinčioms aprūpinti savo klientus aukščiausios kokybės medienos gaminiais, tokiais kaip grindys, dailylentės, plokštės, durų ir langų rėmai, dekoratyviniai elementai ir pan.

MP280 įrengtas intuityvus valdymo pultas su jungikliais visiems varikliams ir tiektuvams atskirai, dėl to sunaudojama mažiau energijos ir dirbama tyliau. 13,78 kW galios elektriniai varikliai pjovimo galvutes varo 6000 sūk./min. greičiu, užtikrindami geriausią paviršiaus apdailą.

MP280 yra įrengtos dvi horizontalios peilių galvutės: viršutinė, kurios ilgis 410 mm ir skersmuo 88 mm, ir apatinė, kurios ilgis yra 300 mm ir skersmuo 72 mm, ir dvi šoninės peilių galvutės (viena fiksuotoje padėtyje ir viena kilnojama), kurios gali apdoroti medžiagą, kurios maksimalus aukštis yra 100 mm. Galima padidinti obliavimo efektyvumą dėl keturpusio pjovimo tik per vieną lentos praėjimą per mašiną.

Kiekvienoje pjovimo galvutėje yra du tiesūs peiliai, pagaminti iš greitaeigio plieno; tačiau jie taip pat gali būti aprūpinti profiliniais peiliais pagal konkrečius kliento poreikius. Masyvus ketaus darbo stalas garantuoja didesnį darbo stabilumą ir tikslumą, taip pat konstrukcijos ilgaamžiškumą.

Tiekimo mechanizmas pasiskolintas iš didesnio MP360 įrenginio pagal savo konstrukciją ir turi kintamą 3–15 m/min. greitį. Medžiaga tiekiama į mašiną ir išeina iš mašinos per 1,2 metro padavimo stalus su apsauginėmis plieninėmis apsaugomis, sumontuotomis virš įėjimo į mašiną, kad būtų išvengta medžiagos išsiskyrimo.

Mašinoje yra keturios drožlių ištraukimo angos: viena 125 mm skersmens ir trys, kurių skersmuo 100 mm, taip pat šepečiai, skirti efektyviau pašalinti pjuvenas iš erdvės aplink pjovimo galvutes. MP280 obliavimo staklės suderinamos su „Wood-Mizer“ MES lustų šalinimo sistemomis, kurios buvo sukurtos taip, kad darbo vieta būtų švari ir tvarkinga.

„Wood-Mizer“ MP280 | Maksimalus obliavimo plotis
Vienpusis obliavimas    250 mm
Vienpusis obliavimas     300 mm
Vienpusis obliavimas    410 mm

Naujosioms MP280 obliavimo ir frezavimo staklėms suteikiama dvejų metų gamintojo garantija ir teikiamos patyrusių ir kvalifikuotų „Wood-Mizer“ specialistų techninės priežiūros ir techninės pagalbos paslaugos.
***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti