Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato LX50START pradinio lygio medienos pjovimo stakles ekonomiškai pjauti rąstams

Thursday, November 17, 2022

„Wood-Mizer“ pristato LX50START pradinio lygio medienos pjovimo stakles ekonomiškai pjauti rąstams

„Wood-Mizer“ plečia populiarią LX staklių seriją, pridėdama kompaktišką pradinio lygio LX50START modelį tiems, kurie retkarčiais pjauna rąstus mažais kiekiais. Paprastas dizainas ir patikrinta technologija kartu su aukštais „Wood-Mizer“ kokybės standartais užtikrina pjovimo tikslumą ir patikimumą už ekonomišką kainą.

LX50START staklės yra antrasis „Wood-Mizer“ LX50 kompaktiškų ir ekonomiškų mašinų linijos modelis, kuris kartu su LX50CLASSIC yra idealus pasirinkimas namų ūkiams, miško savininkams ir visiems vartotojams, kuriems kartais reikia pjauti rąstus ir gaminti savo medieną. LX50CLASSIC sėkmė įrodė augančią pigių medienos pjovimo staklių paklausą, taip pat klientai iš šių produktų tikisi geros kokybės, tikslumo ir patikimumo“, – komentavo Hubertas Povetzinskis, „Wood-Mizer Industries“ Lenkijoje pardavimo vadovas.„Wood-Mizer“ sukūrė lentpjūvę LX50START mažoms įmonėms ir amatininkams, kuriems reikia greitai ir nebrangiai pagaminti lentas. Šios paprastos ir efektyvios staklės idealiai tinka ūkiams, kaimo namų ūkiams, privačios žemės savininkams, taip pat vietoms šalia parkų ir miškų. Ir svarbiausia, kad tai yra nepakeičiama priemonė kiekvienam entuziastui, kurio hobis yra medienos apdirbimas.

Visose LX serijos staklėse yra dvipusė pjūklo galvutės padavimo sistema, kuri užtikrina didesnį stabilumą ir pjovimo tikslumą. LX50START gali pjauti rąstus, kurių maksimalus skersmuo yra 60 cm, ir gaminti lentas ar sijas, kurių plotis ne didesnis kaip 40 cm.

LX50START galvutėje yra rankinio maitinimo sistema, skirta judėti aukštyn / žemyn ir pirmyn / atgal. Ašmenų valymo sistema palaiko pjūklą, skriemulius ir kreipiamuosius volelius švarius. Pjūklo įtempimo mechanizmas sumažina vibraciją ir užtikrina aukštą pjovimo tikslumą.

Staklių rėmas LX50START pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Standartinės konfigūracijos stovas susideda iš trijų segmentų, kurių bendras ilgis yra 4 m, tačiau jį galima padidinti pridedant papildomus 1,33 m ilgio segmentus. Standartiniame S3 stove yra dvi tvirtos šoninės atramos ir vienas centrinis rąsto spaustukas. Be to, galite pasirinktinai užsisakyti reguliuojamo aukščio atramų rinkinį, kad būtų lengviau išlyginti stovą. Naudingi LX50START įrenginiai yra rąstų pakrovimo ir sukimosi strėlė, taip pat kūgio pleištas netolygiems rąstams pjauti.

„Wood-Mizer“ yra pasaulinis medienos pjovimo ir medienos apdirbimo mašinų gamintojas, daug dėmesio skiriantis aplinkosaugos klausimams ir aplinkos apsaugai. Visos „Wood-Mizer“ staklės naudoja itin plonus juostinius pjūklus, kad padidintų kiekvieno rąsto išeigą ir sumažintų pjuvenų kiekį. LX50START naudoja tik 1 mm storio ir 32 mm pločio juostinį pjūklą, kuriam reikia minimalios variklio galios, mažesnių degalų sąnaudų ar elektros energijos. LX50START varomas 4 kW elektros varikliu arba 7 ar 14 AG benzininiu varikliu.

 
LX50START galima įsigyti internetinėje parduotuvėje arba iš vietinio „Wood-Mizer“ atstovo. Staklės pristatomos ant vieno padėklo, kurio matmenys yra 160 x 65 x 100 cm, o jo surinkimas yra toks paprastas, kad tą pačią dieną galite pradėti pjauti rąstus. Visi reikalingi vadovai ir mokomieji filmai yra prieinami internete. Produktas pagamintas ES ir jam suteikiama 2 metų garantija.

***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti