Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato itin patikimas kraštų pjovimo / daugiapjūkles stakles EG800

Wednesday, August 7, 2019

„Wood-Mizer“ pristato itin patikimas kraštų pjovimo / daugiapjūkles stakles EG800

Bendrovė „Wood-Mizer“ pradėjo gaminti naujas išilginio pjovimo stakles EG800 pramoninės įrangos TITAN serijoje. Tai universalios staklės, suprojektuotos taip, kad nedidelės lentpjūvės vienu metu galėtų išspręsti keletą efektyvaus medienos apdorojimo užduočių.

Kraštų pjovimo / daugiapjūklės staklės TITAN EG800 iš „Wood-Mizer“ turi keletą ypatybių:
• Greita ir paprasta techninė priežiūra dėl to, kad staklių mazgai sujungti varžtais.
• Reguliuojamas padavimo greitis iki 60 m/min.
• Itin patvarūs viršutiniai medžiagos prispaudimo volai.

Šių patikimų staklių pagrindinė funkcija yra išilginis lentos, išpjautos horizontalaus pjovimo staklėmis arba vertikalaus pjovimo staklėmis, apipjaustymas. EG800 pjauna medžiagas, kurių storis iki 40 mm dideliais greičiai, tad dėl to šios staklės labai tinka su pramoninėmis daugiagalvėmis juostinėmis staklėmis TITAN iš „Wood-Mizer“. Jos taip pat gali dirbti mažesniais padavimo greičiais medžiagą iki 100 mm pjaunant išilginiu būdu.

Apipjaustymo staklėse įrengti keturi standartiniai apskritieji pjūklai, bet platus velenas gali būti su dideliu pjūklų skaičiumi pagal gamybos tikslus. Medžiaga tiekiama nuo 0 iki 60 m/min. greičiu, kurį reguliuoja elektroninis įrenginys. Apipjaustymo staklės EG800 dirba varomos 30 kW variklio. Pagal užsakymą gali būti įrengtas 37 kW arba 45 kW, arba 55 kW galios variklis.

Be to, pagal užsakymą EG800 staklės turi lazerinį pjūvio žymiklį, kuris palengvina operatoriaus darbą ir galiausiai padidina gatavų produktų išeigą.

Nepriklausomai nuo tikslų ir gamybos užduočių, šios universalios pjovimo staklės EG800 su papildoma daugiapjūklio funkcija yra neįtikėtinai patvarios ir lengvai prižiūrimos. EG800 – už prieinamą kainą, nepertraukiamai dirbanti įranga bet kokiai lentpjūvei!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti