Naujienos

„Wood-Mizer“ prideda pasirinkimą prie mobiliųjų staklių LT15CLASSIC

Wednesday, January 11, 2023

„Wood-Mizer“ prideda pasirinkimą prie mobiliųjų staklių LT15CLASSIC

Gerai žinoma, universali ir kompaktiška juostinių staklių serija LT15 buvo papildyta naujomis „LT15CLASSIC WIDE Mobile“, kurios sujungia mobilumą ir platesnę pjovimo galvutę. „Tai įdomus pasiūlymas įmonėms ir verslininkams, kuriems reikia pjauti didelius rąstus ne savo lentpjūvėse. LT15CLASSIC WIDE mobiliosios staklės yra pagrįstos patikrintais ir patikimais inžineriniais sprendimais, pelniusiais pasaulinį pripažinimą tarp LT15 naudotojų“, – sako Hubertas Povetzinskis, „Wood-Mizer“ pardavimo vadovas.

LT15CLASSIC WIDE mobiliosios staklės turi transportavimo važiuoklę, kuri leidžia pradėti dirbti iškart atvykus į aikštelę. Norint pradėti pjauti, pakanka nuimti korpusus, atrakinti apsaugą, kuri transportuojant prilaiko pjovimo galvutę, ir išlyginti stovą ant žemės paviršiaus.Važiuoklės konstrukcija skirta S3 tipo stovui, susidedančiam iš 3 segmentų, kurių kiekvieno ilgis yra 1,95 m. Stove yra šešios standartinės šoninės atramos ir trys rankiniai spaustuvai rąstui pritvirtinti. Standartinė „LT15CLASSIC WIDE Mobile“ konfigūracija leidžia pjauti rąstus iki maksimalaus 5,2 m ilgio. Siekiant palengvinti rąstų pakrovimą, galima naudoti pakrovimo rampas su rankine gerve. Pleištas, kompensuojantis rąsto kūgį, leidžia išlyginti ir išdėstyti kūginius rąstus ant stovo.

„LT15CLASSIC WIDE Mobile“ tiekiamas su transportavimo rinkiniu (iki 1500 kg), kurį sudaro ašis su ratais, mova su atraminiu ratu, aštuonios reguliuojamos nuotolinės atramos, šviesos signalizacija, šoniniai gabaritiniai žibintai ir apsauginiai turėklai. Lovos sekcijos yra sustiprintos, kad būtų užtikrinta didesnė integracija su važiuokle, o laidai yra apsaugoti specialiais korpusais.
Kitas svarbus „LT15CLASSIC WIDE Mobile“ bruožas yra platesnė pjovimo galva, leidžianti pjauti rąstus, kurių maksimalus skersmuo yra 90 cm, todėl šis modelis yra galingiausias visoje LT15 linijoje. Anga tarp pjūklo ritinėlių padidinama iki 88 cm, o tai leidžia pjauti siją, kurios maksimalus plotis yra 82 cm, o maksimalus storis – 27 cm. Plačiai pjovimo galvutei reikalingas 4470 mm ilgio juostinis pjūklas, kuris dedamas ant standartinių 483 mm skersmens skriemulių.

Originalūs „Wood-Mizer“ juostiniai pjūklai, kurių plotis 32–35 mm, užtikrina produktyvų ir ekonomišką pjovimą. Dėl plono pjovimo technologijos iš kiekvieno rąsto galima pagaminti daugiau medienos ir susidaro mažiau pjuvenų.

„LT15CLASSIC WIDE Mobile“ juostinės staklės gali būti aprūpintos 11 kW galios elektriniu varikliu arba 25 AG benzininiu varikliu.
Standartiškai LT15CLASSIC WIDE mobiliosios staklės turi elektrinę pjovimo galvos padavimo aukštyn / žemyn sistemą ir rankinę padavimo pirmyn / atgal sistemą, kurią galima atnaujinti į elektra varomą versiją. Ašmenų kreipiamoji svirtis montuojama rankiniu būdu, o ašmenų valymo sistema ilgiau išlaiko ašmenis geresnės būklės, užtikrindama didesnį pjovimo tikslumą. Pjūklo galvutėje gali būti įrengtas elektroninis valdiklis automatiškai skaičiuoti lentos storiui („Setwork SW10“), kuris padidina pjovimo patogumą ir tikslumą. Taip pat primygtinai rekomenduojama naudoti žievės šalinimo įrenginį, kad nuvalytumėte žievę nuo rąsto, dėl to pailgėja juostinio pjūklo naudojimo laikas, ypač dirbant su nešvariais rąstais.

Mobiliosios staklės „LT15CLASSIC WIDE Mobile“ siūlomos su 2 metų gamintojo garantija. Norėdami gauti daugiau informacijos ir įforminti užsakymą, susisiekite su vietiniu „Wood-Mizer“ atstovu.***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti