Naujienos

„Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės parodoje LIGNA 2023

Wednesday, May 24, 2023

„Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės parodoje LIGNA 2023

Didžiausioje Europos medienos apdirbimo parodoje LIGNA 2023 „Wood-Mizer“ pristatė visą savo medienos apdirbimo gaminių asortimentą, įskaitant pripažintą medienos apdirbimo staklių liniją ir gatavų medienos gaminių gamybos įrangą. „Wood-Mizer“, turinti 40 metų aukščiausios kokybės pjūklų gamybos patirtį, sukūrė medienos apdirbimo staklių asortimentą, atitinkantį bendrovės šūkį „From Forest to Final Form“ – „Nuo miško iki galutinio produkto“. Be populiariausių modelių, „Wood-Mizer“ pristatys naujausius kūrinius: MP280 obliavimo frezavimo stakles ir MS750 formatines pjovimo stakles.
XX a. dešimtajame dešimtmetyje „MOReTENs“ įkūrėjo Bo Martenssono išrastos medienos apdirbimo staklės ir įranga sulaukė plataus pripažinimo ir populiarumo tarp profesionalų ir mėgėjų, kurie vertina universalumą, tikslumą ir ilgaamžiškumą už prieinamą kainą. Nuo 2017 m. „Wood-Mizer“ yra kompaktiškų ir lengvų medienos apdirbimo staklių asortimento kūrėja, staklių projektavimo ir gamybos patirties teikėja bei medienos apdirbimo įrangos tiekėja per patyrusių pardavėjų ir platintojų tinklą beveik visuose pasaulio kampeliuose.

Medienos apdirbimo staklės skirtos greitai ir efektyviai gaminti galutinius medienos gaminius, pavyzdžiui, grindų lentas, fasadines plokštes ir dailylentes, durų ir langų rėmus, lentjuostes, profilius ir daugelį kitų. Tai idealus įrankis kiekvienam staliaus darbui – tiek pradedančiajam staliaus meistrui, tiek didesnėms įmonėms, ieškančioms efektyvesnių gamybos metodų.


'

LIGNA parodoje eksponuojamų medienos apdirbimo staklių asortimentą sudarė naujai pristatytos keturpusės obliavimo ir frezavimo staklės MP360 ir MP280, dvipusės pjaustymo ir frezavimo staklės MP200, kombinuotos obliavimo ir frezavimo staklės MP220, obliavimo reismusinės staklės MP160, kombinuotos daugialypės obliavimo staklės MP180 ir naujai pristatytos plokščių pjaustymo ir frezavimo staklės MS750. Be pirmiau minėtų medienos apdirbimo staklių, „Wood-Mizer“ pristatė naują MES dulkių surinkimo sistemos asortimentą, skirtą efektyviai šalinti pjuvenas ir drožles dirbtuvėse. Siūlomi visi reikalingi įrankiai ir priedai iš „Wood-Mizer TOOLS“ katalogo, pavyzdžiui, tiesūs, profiliniai ir spiraliniai obliavimo peiliai, vertikalios ir horizontalios pjovimo galvutės, diskinių pjūklų diskai, grąžtai ir kt.

Visos „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės turi keletą bendrų bruožų:

•    keturpusės obliavimo staklės turi viršutinę, apatinę, dešinę ir kairę pjovimo galvutes, todėl lentą galima apdirbti iš visų pusių tik vienu važiavimu per stakles. Kiekvieną pjovimo galvutę suka atskiras variklis, todėl padidėja efektyvumas ir sumažėja energijos sąnaudos. Profilių peilius pjovimo galvutėse galima greitai ir lengvai pakeisti . „Wood-Mizer TOOLS“ kataloge rasite įvairių formų ir profilių peilių.

•    Ketaus stalai suteikia stabilų pagrindą medienos apdirbimo darbams, pašalina vibraciją ir pjovimo netikslumus. Aukštos kokybės ketus užtikrina didesnį tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Padavimo ir išleidimo stalai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno.

•    Obliavimo ir frezavimo staklės ergonomiškai valdomos iš lengvai pasiekiamo valdymo skydelio, kuriame yra atskiri jungikliai kiekvienai pjovimo galvutei. Pjovimo parametrus (plotį, aukštį) galima lengvai reguliuoti paprastais ir patikimais sprendimais (rankenėlėmis, svirtimis).

•    Dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos su ratukais mašiną lengva pervežti po dirbtuves. Be to, visose medienos apdirbimo staklėse yra angos dulkėms, pjuvenoms ir drožlėms pašalinti.

•    Visa „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklių linija gaminama Europos Sąjungoje, naudojant žymių tiekėjų žaliavas ir geriausias gamybos technologijas. „Wood-Mizer“ visoms medienos apdirbimo staklėms suteikia 2 metų garantiją ir garantinę priežiūrą.

LIGNA parodoje „Wood-Mizer“ pristatė keletą naujų medienos apdirbimo staklių: MP280 obliavimo stakles ir MS750 plokščių pjaustymo ir apipjaustymo stakles.

„Wood-Mizer“ sukūrė antros kartos keturpuses obliavimo stakles, pagrįstas patikrinta ir pasaulyje populiariausia MP260 konstrukcija, kad patenkintų vis didėjančius medienos apdirbėjų poreikius. Naujosios obliavimo staklės MP280 yra funkcionalios ir universalios medienos apdirbimo staklės, turinčios keletą techninių patobulinimų, palyginti su pažangesnėmis staklėmis MP360.

MS750 turi tvirtą ketaus pjovimo įrenginį, nupjovimo diską ir aliumininį kilnojamąjį stalą. Šios staklės skirtos stalių dirbtuvėms ir baldų gamintojams, kurie ieško efektyvesnių būdų tiksliai kalibruoti ir pjauti įvairias medienos medžiagas. LIGNA plokščių pjaustytuvu MS750 ir plokščių pjaustykle pjaunamos masyvo lentos, plokštės ir skydai.

Parodoje LIGNA 2023 „Wood-Mizer“ pademonstravo savo įsipareigojimą padėti klientams kurti medienos apdirbimo projektus, verslą ir kūrybinius planus naudojant medieną. Kompaktiškų, universalių ir nebrangių medienos apdirbimo staklių, kuriomis galima gaminti aukštos kokybės galutinius medienos gaminius, kūrimas ir gamyba dar kartą patvirtina „Wood-Mizer“ šūkį „From Forest to Final Form“ – „Nuo miško iki galutinio produkto“.


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti