Naujienos

Originalūs „Wood-Mizer“ JUOSTINIAI PJŪKLAI – geriausias medienos pjovėjo pasirinkimas

Wednesday, March 31, 2021

Originalūs „Wood-Mizer“ JUOSTINIAI PJŪKLAI – geriausias medienos pjovėjo pasirinkimas

„Wood-Mizer“ juostiniai pjūklai naudojami lentpjūvėse beveik kiekviename pasaulio kampelyje. Šie pjūklai pjauna visų rūšių medieną, nuo kietos atogrąžų iki minkštos spygliuočių. „Wood-Mizer“ gamina daugiau nei 100 konfigūracijų juostinius pjūklus, atsižvelgiant į plieno rūšis ir profilį, ašmenų storį ir plotį. Dėl įvairių charakteristikų „Wood-Mizer“ pjūklų asortimentas siūlo tinkamus juostinius pjūklus jūsų gamybos poreikiams.

Juostiniai pjūklai gaminami „Wood-Mizer“ gamykloje Lenkijoje. Pjūklai gaminami iš aukštos kokybės europinio plieno, naudojant moderniausią įrangą.

Procesas sertifikuotas pagal ISO 9001 standartus: 2015. Prieš išsiunčiant klientams, „Wood-Mizer“ juostinių pjūklų peiliai kruopščiai tikrinami kiekviename gamybos etape.


    
Plieno kokybės patikrinimas

Visą gamybos procesą kontroliuoja kompiuterizuota sistema ir moderni gamyklos laboratorija, kuri yra atsakinga už tai, kad pjūklų gamyboje būtų naudojama aukščiausios kokybės medžiaga. Naudodama unikalius kiekvieno pjūklo ženklus, „Wood-Mizer“ identifikuoja gamyboje naudojamas žaliavas, pagaminimo datą ir už bandymus bei kokybės kontrolę atsakingą asmenį.
 
Medžiagos paruošimas

„Wood-Mizer“ juostiniams pjūklams gaminti naudoja geriausią įrangą. Gamybai naudojamas plienas yra paruošiamas ir apdorojamas labai efektyviose specializuotose mašinose, galinčiose nuolat veikti. Produktai papildomai tikrinami.Dantų grūdinimas


Kituose gamybos etapuose pjūklai grūdinami indukciniu būdu. Šiame procese kiekvienas ašmenų dantis grūdinamas, kad taptų tvirtesnis ir aštresnis. Dėl to ašmenys gali būti naudojami ilgiau, jie yra atsparesni dilimui ir gali kokybiškiau pjauti, ypač kietą medieną. Kokybės kontrolė šiame etape apima patikrinimą, ar dantų kietumas atitinka reikalaujamus standartus.Dantų profilio gamyba

Toliau pjūklo ašmenys galandami, formuojamas dantų takas ir atliekamas išilginis pjūvis. Atsižvelgiant į kliento užsakymą, medžiaga supjaustoma reikiamo ilgio ruošiniais. Galandimo ir dantų tako formavimo procesas yra svarbus norint pasiekti, kad ašmenys būtų kokybiški. Dėl išgaląstų dantų ir teisingai suformuoto jų tako pjūklas ilgą laiką gali efektyviai pjauti medieną. Šių linijų operatoriai taip pat atlieka kokybės patikrinimus.Suvirinimas

Mašinos, naudojamos tiek suvirinti, tiek šlifuoti, yra modernios ir labai specializuotos. Turėdama ekspertų žinių ir įrangos, „Wood-Mizer“ užtikriną stabilią ir aukštos kokybės suvirinimo siūlę ant peilių. Ši tiksliai išdėstyta ir patvari siūlė yra svarbus „Wood-Mizer“ pjūklų skirtumas nuo konkurentų produkcijos. Suvirinimo siūlė tinkamu būdu šlifuojama, kad maksimaliai padidintų pjūklo patvarumą ir pjūvio kokybę.Pakavimas ir gabenimas


Klientui siunčiami tik tie peiliai, kurie sėkmingai išlaikė visus kokybės patikrinimus. „Wood-Mizer“ pakuoja pjūklus firminėse dėžutėse su logotipu ir paženklina išsamia informacija apie gaminį, įskaitant seriją, storį, pjūklo ašmenų plotį ir ilgį, ašmenų medžiagos tipą, profilį, žaliavos identifikacinį numerį, pagaminimo datą ir QR kodą. Ši informacija taip pat leidžia nustatyti, kada ašmenys buvo padaryti, kas patikrino jų kokybę ir iš kokios pradinės plieno medžiagos buvo pagaminti. „Wood-Mizer“ tiekia visiškai paruoštus juostinius pjūklus.

„Wood-Mizer“ klientai patvirtina, kad originalūs „Wood-Mizer“ JUOSTINIAI PJŪKLAI garantuoja aukštą pjovimo kokybę ir ilgesnį naudojimo laiką už prieinamą kainą. Jei vertinate profesionalų ir saugų darbą, rinkitės originalius „Wood-Mizer“ juostinius pjūklus!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti