Naujienos

Medinė karkasinė konstrukcija permakultūros tyrimų centrui pastatyta Vermonte

Monday, October 29, 2018

Medinė karkasinė konstrukcija permakultūros tyrimų centrui pastatyta Vermonte

Vermonto centre esančiame 70 ha ūkyje Benui Falkui prireikė pastato, kuris taptų tyrimų centru ir permakultūros kursų rengimo vieta. Permakultūra – tai progresinis žemės ūkio būdas, kai atsižvelgiama į natūralių ekosistemų tarpusavio sąsajas.

Benas ūkyje turėjo medienos atsargų ir nutarė pasamdyti vietos medienos pjovėją Deividą Džonsoną, karkasinių pastatų statybos specialistą. Išėjo puiki trijų aukštų klėtis, visiškai sukonstruota iš vietinės medienos. Savo mobiliosiomis „Wood-Mizer“ staklėmis LT40, kuriose įrengtas bimetalinis pjūklas „BiMETAL“, Deividas supjovė 70 kubinių metrų baltųjų ir raudonųjų pušų šiam statiniui.

Statydamas pagal tradicinį amerikietišką stilių, naudodamas įsukamas ir suneriamas jungtis Deividas dirbo drauge su visa specialistų komanda, kuri padėjo sukonstruoti pamatus, sienas ir stogą. Deividas sakė, kad šioms statyboms tereikėjo 10 savaičių, nes labai pravertė tai, kad staklės mobilios, pjauna greitai ir tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Kitus keletą mėnesių buvo padaryta išorinė statinio apdaila, išklotos grindys ir pastatas visiškai užbaigtas. Benas įvertino, kad sutaupyta 25 tūkst. dolerių, nes panaudota sava mediena ir sudaryta sutartis su Deividu dėl medienos pjovimo ir 12 x 22 m klėties statybos. Benas tvirtina, kad naujas tyrimų centras patinka visiems lankytojams. „Labai džiaugiuosi, kad sukūrėme tokį puikų pastatą“ – sakė Benas.

Autorius: Chase WarnerPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti