Naujienos

Medžiagos pjovimas statyti nameliui miške

Wednesday, January 25, 2023

Medžiagos pjovimas statyti nameliui miške

Steve'as Kestie, „Backwoods Lumber“ savininkas iš Mičigano, sako, kad medžio apdirbimu susidomėjo būdamas vaikas. „Kai buvau vaikas, svajojau pastatyti namelį miške“, – prisimena Steve'as. Jo tėtis yra dailidė, o baigęs dailidės kursą vidurinėje mokykloje, Steve'as sekė tėvo pėdomis ir taip pat tapo dailide. „Galų gale mano profesinė karjera paskatino mane pradėti statyti namus žmonėms“, – sako Steve'as.

Įsigijęs žemės sklypą, Steve'as suprato, kad turi puikią galimybę įgyvendinti savo vaikystės svajonę. „Aš pažvelgiau į visus savo medžius ir nusprendžiau, kad dabar atėjo laikas pagaliau pastatyti namelį sau“, – sako Steve'as. Tuo metu viskas, ką jis turėjo, buvo grandininis pjūklas, o namelio statybai prireikė visos vasaros. Nepaisant to, projektas pasirodė puikus. „Žmonės ateidavo, apžiūrėdavo ir sakydavo: „O, jūs turėtumėte statyti miško namelius ir taip užsidirbti gyvenimui“, – sako Steve'as. Būtent tada jis suprato, kad gali pradėti miško namelių ir namų statymo verslą, kad išpildytų kitų svajonės. Tačiau jam reikėjo kažko galingesnio nei grandininis pjūklas, kad padidėtų našumas, išeiga ir obliavimo efektyvumas. Steve'as nusprendė nusipirkti „Wood-Mizer“ mobiliąsias medienos pjovimo stakles LT40 su hidraulika.Statybos nameliai kaip verslo idėja pasirodė esąs naudingas įvairiais atžvilgiais. „Aš galiu dirbti namuose, čia, savo kieme, kur žmonės ateina pasiimti medienos ar tiesiog pabendrauti“, – aiškina Steve'as. „Jie mato vaikus, jiems patinka, kad jei jie ką nors perka iš manęs, tai pelnas tenka vaikinui su šeima.“


Steve'as palaipsniui pradėjo plėsti savo verslą su kedro produktais, įsigijęs „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo stakles MP260. Šiomis staklėmis galima vienu metu obliuoti ir profiliuoti iš visų keturių pusių ir gaminti grindų lentas, dailylentes, forminius gaminius ir daugelį kitų dalykų. Pavyzdžiui, Steve’as šioje mašinoje gamina lentas su įlaidomis ir kitus gatavus gaminius.
Pirmaisiais metais jis pjaustė kedrą, jis supjovė tiek, kiek manė, pakaks visai žiemai, tačiau sausio mėnesį jam pritrūko atsargų. Kitais metais jis supjovė dvigubai daugiau, tačiau šios partijos užteko tik iki spalio. „Kedro produktus perka tiesiai nuo staklių“, – sako Steve'as.

Žinoma, didelis pliusas Steve'ui yra tai, kad jo staklės yra mobilios. Jis pastatė kelias vištides savo ūkiui, pagamino dailylenčių namui ir tentų kieme. Tankiuose Mičigano miškuose verslo galimybės su mobiliosiomis staklėmis yra begalinės.Kad staklės veiktų kuo geriau, Steve'as pats galanda savo juostinius pjūklus ir reguliuoja dantų taką, dėl to įsigijo specialią „Wood-Mizer“ įrangą BMS250. „Aš dirbu su „Wood-Mizer“ ašmenimis. Aš galiu turėti apie 30 ašmenų po ranka ir juos pasigalandu vakare po darbo“, – sako Steve'as. „Tikrai naudinga turėti savo galandimo įrangą. Aš tiesiog ruošiu peiliukus savo užduotims.“ BMS250 juostinių pjūklų galandimo mašina leidžia Steve'ui kuo efektyviau atlikti savo darbą.
Dėl hidraulinės sistemos jis gali dirbti vienas lentpjūvėje net su labai sunkiais rąstais. „Aš tiesiog užridenu rąstą ant lentpjūvės pakrovimo sijų“, – aiškina Steve'as. „Ir staklės pakelia rąstą ir krauna jį tiesiai ant stovo. Mano klientai mėgsta stebėti šį procesą.“


„Jei kas nors manęs paklaustų, ar aš rekomenduoju „Wood-Mizer“, sakyčiau „taip“! Visiškai!“ – Steve'as sako. „Puiku dirbti staklėmis, o mano verslas sekasi tikrai gerai.“
***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti