Naujienos

Kaip sumeistrauti stebuklingas roges Kalėdų seneliui

Wednesday, December 21, 2022

Kaip sumeistrauti stebuklingas roges Kalėdų seneliui

Aptakas: prireikė kūrybiškumo antplūdžio, „Wood-Mizer“ mobiliųjų staklių, tuopos medienos ir šiek tiek magijos. 😊 Sujungęs savo, kaip medžio apdirbėjo, ir „Wood-Mizer“ staklių operatoriaus įgūdžius, Greggas Turkas sugebėjo pagaminti neįtikėtinas naujas medines roges Kalėdų seneliui.

Greggas Turkas daugelį metų gamino išskirtinius baldus ir drožė medieną, kurią pjovė savo „Wood-Mizer“ staklėmis. Kai Greggas išėjo į pensiją, jis nusprendė išbandyti save naujame vaidmenyje ir tapti Kalėdų seneliu, tačiau su jo pasirodymais buvo vienas kabliukas. Pamatę Greggą kaip Kalėdų Senelį, vaikai vis klausinėjo: „Kalėdų Seneli, kur tavo rogės?“ Greggas nusprendė, kad laikas sumeistrauti tikras roges Kalėdų Seneliui.
Žinoma, neapsieita be magijos, nes rogėms pakako vienos tuopos medienos. Greggas visus darbus su medžiu atliko pats ir užsakė tik varpus, apmušalus ir elektros laidų sistemą, kurią padėjo suprojektuoti.
Nors išoriškai rogės gali atrodyti senamadiškos, prietaisų skydelyje yra naujausių technologijų pasiekimų, kad Kalėdų Senelio darbas būtų šiek tiek lengvesnis. Dabar jame yra GPS sistema, kompiuteris, skirtas peržiūrėti „Puikių vaikų sąrašą“ ir nuotraukas iš kosmoso, jungiklis, skirtas suaktyvinti fiksavimo spaustukus, kad rogės išsilaikytų ant stogų, ir netgi imituoti kilimo garsus riaumojančiais garsiakalbiais ir rūku!Kai tik Greggas pradėjo gaminti roges, su juo iškart susisiekė dviejų kaimyninių miestų atstovai ir pasiūlė tapti Kalėdų Seneliu jų kalėdiniuose vakarėliuose. Greggas jaudinosi. Nors iki gruodžio buvo likę vos keli mėnesiai, Greggas buvo pasiryžęs roges baigti laiku. Jis dirbo nuo aštuonių iki dešimties valandų per dieną, o vakarus praleido kurdamas dalis, kurias ketino pridėti kitame surinkimo etape. Pjaudamas visą reikalingą tuopą savo „Wood-Mizer“ mobiliosiomis hidraulinėmis staklėmis LT40, Greggas, jo paties skaičiavimais, sutaupė daugiau nei 4 000 JAV dolerių ir galų gale pagamino 4,3 m ilgio, 1,7 m pločio ir 2 m aukščio roges.

Nereikia nė sakyti, kad Greggas buvo išvargęs projekto pabaigoje, tačiau rezultatas buvo to vertas. Kai rogės buvo ištobulintos, Greggas ir jo žmona tyliai sėdėjo ant dirbtuvių grindų, žiūrėdami į priešais stovintį šedevrą.Greggas mano, kad Kalėdų Senelio rogės yra jo daugiau nei 35 metų medžio darbų kulminacija ir geriausias projektas, kurio jis kada nors ėmėsi. Jo „Wood-Mizer“ staklės leido apdoroti aukštos kokybės medžiagą į tinkamo dydžio ruošinius. Kaip sako Greggas, „dailidės, Kalėdų senelio ir „Wood-Mizer“ staklių operatoriaus derinys suteikia galimybę sumeistrauti viską, ką tik galima įsivaizduoti!“


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti