Naujienos

Thursday, May 4, 2023

Kaip saugiai išpakuoti juostinius pjūklus iš dėžutės

Štai mokomasis vaizdo įrašas, kaip saugiai išpakuoti juostinius pjūklus ir paruošti juos naudoti staklėse.Kai atvyksta jūsų juostinės staklės, svarbu žinoti, kaip saugiai jas išpakuoti ir paruošti pjovimui. Dirbdami su juostiniais pjūklais visada dėvėkite apsauginius akinius ir mūvėkite pirštines.

1. Atidžiai peržiūrėkite instrukcijas ant dėžutės, kad įsitikintumėte, jog dėžutę pastatėte teisinga puse į viršų. Perpjaukite pakavimo diržus peiliu ir atidarykite dėžutę.
2. Kai dėžutė atidaryta, prieš išimdami ašmenis iš dėžutės, įsitikinkite, kad pjūklų dantys nukreipti žemyn, toli nuo jūsų kūno, o metalinis spaustukas užfiksavęs ašmenis. Perpjaukite plastikinį laikiklį, kuris laiko ašmenis kartu.3. Jei ašmenys supakuoti į plokščią dėžutę, paimkite arčiausiai esančius. Pakelkite juos nuo likusių dėžutės ašmenų ir suspauskite, kad išimtumėte per metalinę spaustuko angą.4. Tvirtai laikykite išimtus ašmenis rankose, kad toliau juos baigtumėte imti iš dėžutės.


***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti