Naujienos

Wednesday, October 27, 2021

Kaip pakeisti obliavimo peilį obliavimo ir frezavimo staklėse – vaizdo įrašas

„Wood-Mizer“ obliai yra skirti ekonomiškai ir efektyviai gatavų medienos gaminių gamybai. Medienos meistrai gali pagaminti skirtingų profilių lentas, plokštes ar rėmus vienu ar dviem praėjimais per stakles, naudodami horizontalias ir šonines pjovimo galvutes.

„Wood-Mizer“ siūlo daugybę tiesių obliavimo peilių ir profiliuotų frezavimo peilių, kuriuos galima lengvai montuoti ant frezavimo galvutės, kad būtų galima perjungti skirtingus gaminamos medžiagos profilius.

Šiuose vaizdo įrašuose paaiškinama, kaip greitai ir lengvai pakeisti Wood-Mizer oblių pjovimo peilius.

Čia galite peržiūrėti arba atsisiųsti „Wood-Mizer“ 2021 m. obliavimo / formavimo peilių katalogą.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti