Naujienos

Thursday, June 3, 2021

Didesnis našumas: Pjovimo linija, sukurta „Wood-Mizer“ staklių LT70 HEAVY-DUTY pagrindu

„Wood-Mizer“ kviečia į naują internetinį vienų galingiausių „Wood-Mizer“ staklių – LT70 HEAVY-DUTY – pristatymą kartu su kraštų apipjaustymo EG300 staklėmis, pakrovimo rampa ir rūšiavimo stalu. 2021 m. birželio 10 d. planuojama surengti internetinį pristatymą, kurio įrašą taip pat bus galima rasti „YouTube“ svetainėje.Ar kada nors matėte veikiančias LT70 stakles? Aišku! Tai vienos iš labiausiai žinomų „Wood-Mizer“ staklių su didele ir tvirta pjovimo galva, galinčia tiksliai pjauti dideliu greičiu. Bet ar kada nors matėte jos  SUSTIPRINTĄ konfigūraciją, veikiančią linijoje kartu su kita įranga? Jei ne, tai dabar pats tinkamiausias laikas į tai pažiūrėti.

„Wood-Mizer“ tiesioginiame internetiniame pristatyme „Našumo didinimas“ pristatys galingas LT70 HEAVY-DUTY juostines stakles kartu su išilginio pjovimo ir apipjaustymo diskiniu pjūklu EG300, pakrovimo rampa ir rūšiavimo stalu. Šią pažangią ir efektyvią gamybos liniją galite pamatyti realiuoju laiku.

Prisijunkite prie 2021 m. birželio 10 d. planuojamos transliacijos.
- Lenkų kalba 10:00 (GMT + 2)
- Anglų kalba 13:00 (GMT + 2).
Šiame puslapyje https://www.woodmizer.lt/live galite peržiūrėti transliacijų tvarkaraštį, nustatyti priminimą ir užsiprenumeruoti kanalą, kad būtumėte pakviesti į transliacijas.

Pristatymo vedėjas – Adamas Kubiakas, pramoninės įrangos pardavimo vadybininkas ir vienas iš pirmaujančių „Wood-Mizer“ inžinierių, kuris pasidalins savo žiniomis ir patirtimi pramoninių sprendimų lentpjūvėms srityje.Tiesioginėje transliacijoje rodomą pjovimo liniją sudaro ši įranga:
- LT70 HEAVY-DUTY juostinės staklės
- Kraštų apipjaustymo staklės EG300
- Rūšiavimo stalas
- 2,7 m ilgio varantysis grandininis konvejeris
- Rąstų pakrovimo rampa
- Nuotolinio valdymo stotis LT70

Linijos pagrindas – juostinės staklės LT70 HEAVY-DUTY, kurios yra dviejų patikrintų „Wood-Mizer“ staklių elementų derinys: plati LT70 staklių galva ir pažangus pramoninis WM4000 staklių stovas. Sujungusi šiuos komponentus „Wood-Mizer“ sukūrė įspūdingai efektyvias ir greitas stakles, bet išlaikė mažas priežiūros išlaidas ir paprastą eksploatavimą.

LT70 HEAVY-DUTY staklės yra sprendimas didelėms lentpjūvėms. Jose įrengta masyvi galva, galinti tiksliai pjauti iki 95 cm skersmens rąstus, taip pat turi automatinį lentos storio reguliavimą, elektrinį ašmenų pločio reguliavimą, automatinę ašmenų tepimo sistemą, žievės šalintuvą ir lazerinį taikiklį. Operatorius valdo mašiną nuotoliniu būdu iš pulto, esančio patogiausioje apžiūros vietoje.
Dideliame ir tvirtame HEAVY-DUTY stove sumontuota „Super Hydraulics“ hidraulinė sistema, leidžianti greitai tvarkyti didelius rąstus. T. y.rėmas turi stiprų centrinį rąstų spaustuvą ant dviejų strypų, absorbuojantį ritinėlį, trumpą konvejerio juostą, du varomuosius kėliklius su dvigubais cilindrais, dvikryptį grandininį rąstų apvertimo mechanizmą ir tris dvigubas vertikalias šonines atramas. Šią konfigūraciją galima papildyti papildomomis stovo sekcijomis, rąstų pakrovimo platforma, rūšiavimo stalu arba paaukštintomis stovo kojomis, kad būtų galima geriau integruoti į esamas pjovimo linijas.„Wood-Mizer“ inžinierių komanda sukūrė šią gamybos liniją pagal užsakymą. Šikomanda specializuojasi projektuodama įvairias lentpjūvių sistemas užsakovams, kurie ieško būdų, kaip sumažinti įrengimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros išlaidas, o kartu pagaminti daugiau medienos ir turėti mažiau atliekų, sumažinti darbo jėgos poreikį.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti