Naujienos

Dėl saulės džiovyklos mediena apsaugota nuo vabzdžių ir vandens pažeidimų

Wednesday, January 2, 2019

Dėl saulės džiovyklos mediena apsaugota nuo vabzdžių ir vandens pažeidimų

Ūkininkas Nathanas Brownas pavargo kovoti su vabalais, kurie gadina jo lauke išdžiovintą medieną, ir pastatė saulės džiovyklą medienai!

„Saulės džiovykla pačirškins tuos smulkius kenkėjus, kad jie laikytųsi kuo toliau nuo mano lentų“, – nutarė Nathanas. Jis skolinosi džiovyklos projektą iš nemokamo „Virginia Tech University“ brėžinių rinkinio. Tačiau pastatyti džiovyklą ant namelio ant ratų pagrindo buvo Nathano idėja. „Užsimaniau pasidaryti mobilią džiovyklą, kad ją būtų galima pergabenti fermoje arba į vietas, kur pjaunama mediena“, – pasakojo jis.

Naudodamas juostines pjovimo stakles „Wood-Mizer LT15“ su pjūklu „DoubleHARD“, Nathanas šiam projektui supjovė 1,3 m3 medienos. Dėl topolių, raudonųjų ąžuolų ir pušų medienos kombinacijos džiovyklos išorė atrodo puikiai. Be to, Nathanas ne tik sutaupė 2 500 dolerių darydamas šį projektą pats, bet ir ateityje jis uždirbs šioje džiovykloje savo ūkyje džiovindamas medieną. „Sugalvojau šį projektą, nes norėjau savo staklėmis LT15 gaminti aukštos kokybės medieną“ – tikina Nathanas. Būdamas medienos pjovėju jis gerai žino, kad kaina išauga, jei mediena išdžiovinta tinkamai.

„Visi, kas mato mano džiovyklą, sako, kad tai beveik meno kūrinys“, – šypsosi Nathanas. „Be LT15 medienos pjovimo staklių nebūčiau galėjęs padaryti tokio daikto! Dabar džiovykla dirba, ir aš pasirengęs pradėti pjauti, kad pripildyčiau ją medienos.“

Autorius: Samantha AlexanderPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti