SetWorks

KOMPIUTERINĖS PJOVIMO AUKŠČIO NUSTATYMO SISTEMOS „SETWORKS“

Kasdein pjaunant medieną reikia atlikti daugybę matavimų ir matematinių skaičiavimų, o tai sumažina operatoriaus produktyvumą. „Wood-Mizer“ įmonės kompiuterinė pjovimo aukščio nustatymo sistema „Setworks“ pašalina žmogaus padarytas klaidas, todėl padidina viso proceso produktyvumą. Naudodamas kompiuterinę pjovimo aukščio nustatymo sistemą „Setworks“, pjovimo staklių operatoriui nebereikia skaičiuoti mintyse. Viskas, ką jis turi padaryti, tai užprogramuoti norimą lentos plotį ir pradėti pjovimą.ACCUSET

Šio elektroninio prietaiso funkcionalumas žymiai didesnis nei „Setworks“ ir „PLC Setworks“. Į „ACCUSET“ galima užprogramuoti 16 lentos storio parinkčių. Prietaisas gali veikti keturiais darbo režimais.

  • • „Manual Mode" - rankinis valdymas.
  • • „Auto up/ Auto down mode" - kiekvieną kartą paspaudus jungiklį pjovimo galva juda aukštyn arba žemyn iki iš anksto nustatyto dydžio.
  • • „Pattern Mode" - taikomas bet kuris iš 16 sistemoje įvestų lentos storio parametrų.
  • • „Reference Mode" - sistema įsimena paskutinio pjūvio padėtį abiejose tašo pusėse.

PLC Setworks

Šis elektroninis įrenginys yra sumontuotas pjovimo staklėse su kintamosios srovės varikliais, kurie kontroliuoja vertikalų pjovimo galvos judėjimą. 

PLC funkcijos panašios į paprastos kompiuterinės pjovimo aukščio nustatymo sistemos „Setworks“ funkcijas, kur galima užprogramuoti du lentos storio variantus ir kurias galima pasirinkti paspaudus mygtuką. Dažniausiai naudojamų dydžių programavimas padidina pjovimo tikslumą ir našumą, o tai savo ruožtu turi teigiamą poveikį pelnui iš medienos pjovimo. „PLC Setworks“ žino pjovimo galvos pakėlimo ir nuleidimo ribas, jame įmontuota su rėmu sujungta skaičiuoklė, kad rąstą būtų galima tiksliai supjaustyti pagal nustatytas specifikacijas iki paskutinio pjūvio.SW-PLC2

SW-PLC2 prietaisas automatiškai nuleidžia pjovimo galvą į iš anksto nustatytą aukštį. SW-PLC2 „Setworks“ sukurtas programuojamo loginio valdiklio (PLC), magnetostrikcinės matavimo juostos (kuri nuskaito einamąją pjūklo aukščio padėtį), programuojamo valdymo pulto ir sukimosi greičio reguliatoriaus, naudojamo asinchroniniuose varikliuose, pagrindu.


SW Setworks

Paprastas prietaisas, skirtas našumo didinimui galvos padėties į kitą aukštį nustatymo dėka. Šią sistemą galima įdiegti staklėse, kuriose naudojami kintamosios ir nuolatinės srovės varikliai, suteikia galimybę greitai nustatyti aukščių parametrus, kad būtų galima pjauti skirtingų storių medieną ir nereikėtų iš anksto užprogramuoti šių matmenų.