GALANDINIMO STAKLĖS

BMS500 - PROFESIONALIOS GALANDINIMO STAKLĖS

Automatinės BMS500 serijos galandinimo staklės skirtos pramoninėms įmonėms, kurioms reikia nuolat galąsti juostinius pjūklus. BMS500 staklės išgalanda 25-75 mm pločio pjūklus su 12.7-28.6 mm dantų žingsniais.

Galandimo staklės BMS500 naudojamas pramoninis 203 mm skersmens CBN galandinimo diskas, kuris sukasi 4250 aps / min. greičiu. Pjūklo įstatymas ir nuėmimas yra paprastas: staklių gaubtas pasikelia, paskui pasikelia galandinimo diskas. Gaubte yra stebėjimo langelis ir vidaus LED apšvietimas, leidžiantis operatoriui atidžiai stebėti galandimo procesą. Patogus valdymo pultas, kuriame sumontuotas dantų skaitiklis ir pjūklo pastūmos greičio reguliatorius. Elektroninis skaičiuotuvas programuojamas nustatytam dantų skaičiui pagaląsti ir perėjus pilną ciklą automatiškai sustabdo galandinimo procesą. Specialus grandiklis valo kiekvieną dantį nuo metalinių drožlių ir tepalo perteklių. Pats tepalas išvalomas nuo metalo gabalėlių naudojant magnetus.

Sukonstruotos naudojimui pramoninėse lentpjūvėse, galandinimo staklės BMS500 - tai naujausia technologija juostinių pjūklų galandinimo procese.


BMS250 - PERSONALINĖS GALANDINIMO STAKLĖS

Puikus galandimo prietaisas medienos pjovėjams, kuriems reikalingas aukštos kokybės ir reguliarus automatinis pjūklų galandinimo procesas.

„BMS250“ automatiškai galanda pjūklus pagal nustatytą dantų skaičių. Staklių gaubtas ir galandinimo diskas pasikelia taip, kad būtų lengviau įstatyti ir išimti pjūklą. Valdymo pultas turi automatinio sustojimo funkciją ir pjūklo pastūmos greičio reguliatorį. Gaubte numatyta anga, skirta garams šalinimui. Specialūs blokeliai automatiškai nuvalo pjūklą nuo tepalo pertekliaus ir metalo drožlių.

BMS250 staklėse naudojamas 127 mm skersmens CBN galandinimo diskai, kurie gaminami įvairių profilių, atitinkančių „Wood-Mizer“ pjūklų profilius. BMS250 yra aprūpintos 0,18 kW vienfaziu kintamosios srovės varikliu, kurio greitis 2800 aps./min. Tepalo tepimo sistema ataušina pjūklą galandinimo metu, o magnetai pritraukia metalines drožles ir pakartotinai išvalo tepalą. Pjūklo stūmiklį taip pat lengva nustatyti, kaip ir pjūklo pločio reguliavimo platformą – tai leidžia išgaląsti nuo 25 mm iki 50 mm pločio pjūklus.

Wood-Mizer Blades

EasyDNNNews