Daugiau nei 100 šalių pjovimo staklių savininkai naudoja „Wood-Mizer“ pjūklus. Norint supjauti tam tikros rūšies medieną, reikalingi ypatingi pjūklai. „Wood-Mizer“ ekspertų komanda dirba Azijoje, Europoje, Afrikoje ir abiejuose Amerikos kontinentuose nuolat išbandydami ir tobulindami mūsų pjūklų dizainą, kurdami naujus profilius, galinčius supjauti sudėtingiausią apdorojamą medieną. Nesvarbu, kokį rąstą Jums reikia supjauti, „Wood-Mizer“ turi Jums reikalingą juostinį pjūklą.

Nuo 1987 metų „Wood-Mizer“ gamina juostinius pjūklus, specialiai skirtus medienai, ir vis dar tebėra vienintelis juostinių staklių gamintojas pasaulyje, kuris taip pat gamina ir juostinius pjūklus. Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir mokslininkai, kurie kruopščiai atrenka plieną mūsų pjūklų gamybai. Naudojame moderniausią ir novatorišką įrangą, turime ISO 9001 sertifikatą nuo 2003 m. Kiekvienoje pjūklų gamybos stadijoje griežtai laikomės kokybės kontrolės reikalavimų. Atidžiai stebime pjūklų kokybę. Mūsų išskirtinė CBN galandimo ir kompiuterizuota tako nustatymo sistema užtikrina, kad „Wood-Mizer“ pjūklai atitinks aukščiausius standartus ir užtikrins puikią pjovimo kokybę.

Nepriklausomai nuo Jūsų poreikių, „Wood-Mizer“ pjūklų kaina yra prienama, ir jie užtikrina puikų našumą. Galima užsakyti bet kokio ilgio pjūklus.

„Wood-Mizer“ siūlo didelį įvairių parametrų ir dantų profilių juostinių pjūklų pasirinkimą. Taip pat gaminame juostinius pjūklus pagal užsakymą. Yra penkios „Wood-Mizer“ juostinių pjūklų serijos: „RazorTIP“, „BiMetal“, „MaxFlex“, „DoubleHard“ ir „SilverTip“.

JUOSTINIAI PJŪKLAI

RazorTIP
Juostiniai pjūklai turi stelituotus dantis ir skirti pjauti ypač kietą medieną.
BiMETAL
Bimetaliniai juostiniai pjūklai medienai – metalo pjovimo technologijos pritaikymas medienos pjovimui.
MaxFLEX
Aukštos kokybės pjūklai, skirti įvairios rūšies medienos pjovimui.
DoubleHARD
Universalūs juostiniai pjūklai.
SilverTIP
Nebrangūs pjūklai, skirti grynos medienos žaliavos pjovimui.
StartCUT
Labiausiai ekonomiškas peilis

JUOSTINIŲ PJŪKLŲ PARUOŠIMO ĮRANGA

GALANDINIMO STAKLĖS
Skirtos juostinių pjūklų galandinimui.
TAKO VEDIMO STAKLĖS
Skirtos juostinių pjūklų dantų tako vedimui.
ELBORINIAI GALANDINIMO DISKAI CBN
Užtikrina aukštos kokybės pjūklų galandimą.