TAKO VEDIMO STAKLĖS

BMT300 - AUTOMATINĖS TAKO VEDIMO STAKLĖS

Šis prietaisas skirtas įrankių paruošimo paslaugas teikiantiems centrams bei lentpjūvėms, turinčioms daug juostinių pjovimo staklių. Maksimalus pjūklo plotis - 75 mm, tako vedimo greitis - 24 dantys per minutę. Pneumatinės tako vedimo staklės BMT300 užtikrina neprilygstamą tikslų ir reguliarų dantų tako vedimą. Kompiuterinis įtaisas diagnozuoja kiekvieno danties padėtį ir reguliuoja spaudimą, kurį naudojant reikia suvesti danties taką iki norimos reikšmės. Elektroniniame valdymo skydelyje pateikiama informacija apie visus galandimo proceso parametrus ir diagnostikos duomenys. Operatoriui tiesiog reikia įstatyti pjūklą į stakles ir paleisti procesą. Kai takas padarytas vienai pjūklo pusei, pjūklas išsiverčia į kitą pusę ir vėl įsistato į tako vedimo stakles. Tada tako vedimo procesas paleidžiamas vėl. Staklėse yra keli darbo režimai ir naudingos funkcijos. Kiekvieno danties tako suvedimas tikrinamas diagnostikos režime. Tako vedimo režime staklės gali atskirti per didelį dantų tako išvedimą ir atstatyti į norimą padėtį. Pabaigus procesą staklės gali arba sustoti, arba atlikti pakartotinį tako vedimo tikslumo patikrinimą. Minimalus ir maksimalus tako vedimo nuokrypis yra reguliuojamas.

Tako vedimo stakles BMT300 kartu su galandimo staklėmis BMS500 įsigyja įmonės, kuriose veikia kelios juostinės rąstų pjovimo staklės, arba įrankių paruošimo centrai.


BMT250 - PUSIAU AUTOMATINĖS TAKO VEDIMO STAKLĖS

Naudodamas pusiau automatinį tako vedimo prietaisą BMT250, operatorius rankiniu būdu nustato tako vedimo parametrus, po to įjungia elektros variklį, kuris užtikrina sklandų pjūklo judėjimą prietaise ir, tuo pat metu, dviejų gretimų dantų tako vedimo procesą. Tako vedimo staklių BMT250 variklis valdomas pultu, kuris turi dantų skaičiuotuvą. Tokiu būdu, tako vedimo procesas vyksta greitai, efektyviai ir sustoja automatiškai.

Tako vedimo staklės BMT250 skirtos 25 - 75 mm pločio juostinių pjūklų ir 13 - 32 mm žingsnių tako vedimui.

Matavimo prietaisas patikrina kiekvieno danties tako vedimą, kad įsitikintų, jog visų dantų takas išvestas teisingai, ir pjūklas pasiruošęs pjauti kaip naujas.


BMT200 - RANKINĖS TAKO VEDIMO STAKLĖS

Rankinio valdymo prietaisas BMT200 suteikia galimybę atlikti iš karto dviejų gretimai esančių dantų tako vedimą vienu rankenos pasukimu ir tuo pat metu pastumti pjūklą pirmyn, taip greitinant tako vedimo procesą ir sumažinant operatoriaus nuovargį.

Tako vedimo staklės BMT200 skirtos 25 - 75 mm pločio juostinių pjūklų ir 13 - 32 mm žingsnių tako vedimui.

Matavimo prietaisas patikrina kiekvieno danties tako vedimą, kad įsitikintų, jog visų dantų takas išvestas teisingai, ir pjūklas pasiruošęs pjauti kaip naujas.


BMT150 - NEBRANGIOS RANKINIO VALDYMO TAKO VEDIMO STAKLĖS

Rankinio valdymo tako vedimo prietaisas BMT150 tuo pačiu metu atlieka dviejų gretimų dantų tako vedimą. Vienu rankenos pasukimu operatorius atlieka dantų tako vedimą ir stumia pjūklą pirmyn. Ciklas baigiasi, kai pjūklas tako vedimo prietaise praėina pilną ratą. Pjūklą nuimti ir išversti nereikia.

Tako vedimo staklės BMT150 skirtos 25 - 75 mm pločio juostinių pjūklų ir 6 - 32 mm žingsnių tako vedimui. Šiuos parametrus lengva nustatyti.

Matavimo prietaisas patikrina kiekvieno danties tako vedimą, kad įsitikintų, jog visų dantų takas išvestas teisingai, ir pjūklas pasiruošęs pjauti kaip naujas.


BMT100 - VIENPUSĖS RANKIVIO VALDYMO TAKO VEDIMO STAKLĖS

Nebrangiai kanuojančios tako vedimo staklės BMT100 - paprastas ir nebrangus prietaisas, skirtas tiksliai atlikti juostinio pjūklo dantų tako vedimą. Pjūklo pastūma staklėse atliekama rankiniu būdu, o tako vedimas atliekamas kiekvienam dančiui atskirai.

Matavimo prietaisas patikrina kiekvieno danties tako vedimą, kad įsitikintų, jog visų dantų takas suvestas teisingai, ir pjūklas pasiruošęs pjauti kaip naujas. Kai takas padarytas vienai pjūklo pusei, pjūklas išsiverčia į kitą pusę ir vėl įsistato į tako vedimo stakles. Tada takas daromas kitai pjūklo pusei.

Reguliuojami pjūklo kreipiantieji suteikia galimybę atlikti 25-50 mm pločio pjūklų tako vedimą. Jei reikia, lenkimo taškas gali būti pakoreguotas.

Rankinis tako vedimo prietaisas BMT100 tinka individuliems medžio pjovėjams, kuriems tik retkarčiais reikia paruošti pjūklus.

Wood-Mizer Blades

EasyDNNNews