Naujienos

„Wood-Mizer naujienos“: naujas žurnalo numeris jau interneto svetainėje

Saturday, June 2, 2018

„Wood-Mizer naujienos“: naujas žurnalo numeris jau interneto svetainėje

Naujame „Wood-Mizer naujienų“ numeryje skaitykite: nauja „Wood-Mizer“ įranga Lietuvos rinkoje, staklių savininkų atsiliepimai ir verslo idėjos medienos pjovimo srityje.

Išsamesnė informacija apie dviejų bėgių pjovimo stakles LX450 ir naujus juostinius pjūklus VORTEX, kurie ne tik pjauna, bet ir nuo lentos paviršiaus pašalina pjuvenas, publikuojama šiame numeryje.

Giluminis medienos apdorojimas tapo prieinamesnis su „Wood-Mizer“ obliavimo staklėmis, pagamintomis Švedijoje!

Apie tai, kokių rūšių būna „Wood-Mizer“ juostinių pjūklų ir kaip pagerinti jų darbą, parašyta rubrikoje „Praktiniai patarimai“. Jei pjaunate nedidelius medienos kiekius, jus sudomins istorijos apie stakles LT10. Jos tapo slovėnų medienos pjovimo įmonės verslo pagrindu, ši bendrovė gamina medines dėžes. Taip pat pateiktas pasakojimas apie ispanų įmonę, kuri gamina medienos ruošinius muzikos instrumentams. Jei tokios srities įmonei teks padidinti našumą, „Wood-Mizer“ turi paruoštą sprendimą – naujos kraštų apipjaustymo staklės EG100, apie jas taip pat galite perskaityti žurnale.

Žurnalas „Wood-Mizer naujienos“ paskelbtas mūsų interneto svetainėje ir jį galima atsisiųsti.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti