Naujienos

Thursday, March 22, 2018

„Wood-Mizer“ įsigijo Švedijos obliavimo staklių gamintoją

Populiariąją „MOReTENs AB“ medienos apdirbimo techniką dabar galite nusipirkti per pasaulinį platinimo tinklą „Wood-Mizer“.

„Wood-Mizer“ įsigijo 1980 m. įkurtą Švedijos bendrovę „MOReTENs AB“ ir tokiu būdu išplėtė savo asortimentą ir įtraukė į jį populiarias keturpuses frezavimo stakles, obliavimo stakles, stalinius pjūklus, daugiavelenes frezavimo stakles, storio matuoklius ir CNC apdirbimo centrus, pagamintus Švedijoje.

„Per visą savo istoriją „Wood-Mizer“ siekia pristatyti geriausios kokybės įrangą, skirtą perdirbti medieną iki galutinės produkcijos, – pasakoja vyriausiasis vykdomasis „Wood-Mizer“ direktorius Richardas Viversas. – Universalios ir už prieinamą kainą galimos įsigyti „MORеTENs“ staklės jau keletą dešimtmečių žinomos visame pasaulyje ir dabar jos parduodamos pasitelkus aukštos kokybės pasaulinio platinimo tinklo „Wood-Mizer“ aptarnavimo paslaugas.

„MOReTENs“ įkūrėjas ir savininkas Bo Mårtenssonas prisijungė prie „Wood-Mizer“ kaip Estešundo mieste, Švedijoje, esančios gamyklos generalinis direktorius. Tai jau penktoji „Wood-Mizer“ gamykla pasaulyje, įskaitant tris gamybos centrus JAV ir vieną Lenkijoje.

„Prieš daugelį metų, kai buvau jaunas inžinierius su dailidės patirtimi, ryžausi pradėti savo verslą ir įkūriau „MOReTENs“. Didžiuojuosi tuo, kad savo gaminius matau medienos apdirbimo dirbtuvėse visame pasaulyje, – sakė Bo Mårtenssonas. – Ir dabar labai džiaugiuosi prisijungdamas prie „Wood-Mizer“ komandos, kuri sugebės esamus produktus pasiūlyti didesniam klientų skaičiui ir taip pat pasirūpins, kad naujovės būtų įdiegtos greičiau.“

Nuo 2018 m. kovo „Wood-Mizer“ per savo platinimo tinklą siūlo naują frezavimo ir obliavimo staklių asortimentą. Gamykla „MOReTENs“ įtraukta į kontroliuojančiąją bendrovę „Wood-Mizer“. Pirmiausia žinoma kaip juostinių rąstų pjovimo staklių gamintoja, o šiuo metu siūlo visą spektrą įrangos, kuria rąstus galima paversti į išdžiovintus ruošinius ir galiausiai į galutinę medienos produkciją. Visa tai sustiprinta „Wood-Mizer“ patirtimi ir įsipareigojimu teikti puikias aptarnavimo paslaugas.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti