Naujienos

Friday, May 11, 2018

Oranžinė, pilka ir juoda – nauja „Wood-Mizer“ įrangos spalvų gama

Tam, kad „Wood-Mizer“ prekės ženklas būtų dar geriau atpažįstamas, ir norėdama sukurti pagrindą tolesnei savo plėtrai, ši bendrovė standartizavo gaminamos produkcijos spalvas. Įranga, kuri anksčiau buvo gaminama kitokių spalvų, dabar bus atnaujintų oranžinės, pilkos ir juodos spalvų gamos.

„Wood-Mizer“ prezidentas ir vyriausiasis vykdomasis direktorius Richardas Viversas paaiškino: „Palyginti su praeitais penkeriais ar dešimt metų, labai išaugo „Wood-Mizer“ asortimentas ir padaugėjo aptarnaujamų vietovių.“

„Vienas įdomiausių dalykų per mano karjerą šioje bendrovėje – tai mūsų kuriamą įrangą naudojančių žmonių ir įmonių įvairovė, – tęsia Richardas Viversas. – Dabar ir dirbtuvėse, ir miške, ir lentpjūvėje iš karto bus galima suprasti – tai „Wood-Mizer“ staklės!“

Paskutinieji įgyvendinti pokyčiai ir įsigyti dalykai, kurie leido išplėsti „Wood-Mizer“ produkcijos spektrą:
- Aukštos kokybės lentpjūvių linijos TITAN.
- Keturpusio obliavimo ir frezavimo staklės.
- LX serijos dviejų bėgių juostinės pjovimo staklės.
- Pjovimo instrumentas „Wood-Mizer TOOLS“: cirkuliaciniai pjūklai, obliavimo peiliai, rėminiai pjūklai ir plačios juostos.
- Malkų skaldytuvai, padėklų ardymo įtaisai ir vejapjovės (JAV ir Kanados rinkoms).  

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti