Naujienos

Kampinė pjovimo staklių rėmo skersinių sijų forma – naujas LT20, LT40 ir LT70 pjovimo staklių priedas

Wednesday, March 14, 2018

Kampinė pjovimo staklių rėmo skersinių sijų forma – naujas LT20, LT40 ir LT70 pjovimo staklių priedas

„Wood-Mizer“ praneša, kad juostinėms pjovimo staklėms LT20, LT40, LT70 ir staklių rėmo pailginimo detalėms dabar siūlomas naujas priedas, kurį galima užsakyti papildomai, – tai kampinė skersinės sijos konstrukcija. Iš pradžių ji buvo sukurta LX450 juostinėms pjovimo staklėms.

Nauja konstrukcija papildomai sutvirtina pjovimo staklių rėmo sijas, tai reiškia, kad daro jas atsparesnes deformacijoms. Nerūdijantieji antdėklai apsaugo pjovimo staklių rėmą nuo cheminio medžių sakų poveikio, o kampinė forma neleidžia skiedroms kauptis ant rėmo tuo metu, kai pjaunama.

Šią staklių rėmo konstrukciją galima užsakyti ne tik naujoms LT20, LT40 ir LT70 staklėms, bet ir siekiant modernizuoti jau darbui naudojamas stacionarias šių serijų stakles.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti