Naujienos

Kaip „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklės dirba atvirame ore žiemą – „Swedish Homestead Series“

Wednesday, December 5, 2018

Kaip „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklės dirba atvirame ore žiemą – „Swedish Homestead Series“

Šiame vaizdo įraše švedų ūkininkas Simeonas Fuksas aiškina, kad su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis LT40 jo ūkis gali gauti pelno bet kuriuo metų laiku. Po 15 metų naudojimo ir 5000 valandų pjovimo „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklės ir toliau tinkamai dirba atvirame ore esant neigiamai temperatūrai.

Prikabinęs šias stakles prie automobilio Simeonas jas tempia į darbo vietą. Jis pastato LT40 ant nelygios snieguotos žemės. Simeono tėvas apipjausto anksčiau išpjautas lentas. Naudodamas tvirtą juostinį „Wood-Mizer“ pjūklą jis vienu kartu pjauna tris lentas ir užtrunka tik keletą minučių. Dėl tokių LT40 konstrukcijos ypatybių, kaip hidraulinis rąsto uždėjimas ir hidraulinis prispaudimas, darbas su šiomis staklėmis vyksta greitai ir efektyviai.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti