Naujienos

Wednesday, December 9, 2015

Dvipjūklės vertikalios rąstų apipjovimo staklės TVS

Staklių konstrukcijoje pritaikyti inžineriniais sprendimai, kurie užtikrina didelį gamybos našumą, pjūvio tikslumą, darbo sąnaudų sumažinimą, geras kainos, produktyvumo ir elektros energijos taupymo santykis. Staklės įeina į SLP taros pjovimo liniją, bet galima įsigyti ir atskirai. TVS staklės pjauna rąstus diametru 100-400mm, ir 0.9-3.6m ilgio.   

Konstrukcijos ypatumai
Wood-Mizer – tai nepriekaištingos reputacijos įmonė Europoje. TVS staklės turi CE sertifikatą, kuris patvirtina patikimumą, saugumą ir konstrukcijos patogumą, kas leidžia pjauti didelius medienos kiekius kiekvieną dieną. Kiekviena pjaunančioji galva turi atskirą 11.2 kW galingumo variklį.

Pjūklo stabilumui, kad išvengti vibracijos naudojami didelio diametro ritinėliai. Ant ratų dedami diržai tam, kad pjūklas nesiliestų su metaliniu paviršiumi. Pjūklas patiria mažesnę apkrovą, todėl pailgėja jo tarnavimo laikas, o ratai nereikalauja restauravimo, kas sumažina staklių aptarnavimo išlaidas. Siauri Wood-Mizer juostiniai pjūklai padidina gamybos našumą, o platus dantų profilių pasirinkimas leidžia parinkti pjūklą, bet kokios medienos pjovimui.

Abi TVS staklių pjovimo galvos montuojamos nuožulniai, kad sumažinti poveikį pjūklui pradedant pjūvį. Hidraulinė sistema palaiko optimalų pjūklo įtempimą. Skirtingi konvejerių variantai palengvina rąstų pakrovimą ir žaliavos nuėmimą, kas sumažina darbo jėgos poreikį ir padidina produktyvumą.

Nustatymai, valdymas ir padavimo rampos variantai
Pjūvio plotis nustatomas valdymo pultu, kuriame sumontuotas mikroprocesorius, kuris greitai ir tiksliai reguliuoja pjaunančiųjų galvų judėjimą.

Galimi trys padavimo ir nuėmimo stalo variantai:

● Standartinė rąstvilkė su atramom. Atstumai tarp atramų priklauso nuo rąsto ilgio.

● Rąstvilkė su spygliuota grandine ir spygliuotu viršutiniu rąsto prispaudimo ritiniu. Toks padavimas užtikrina stabilią rąsto padėtį ir     leidžia dėti rąstus vieną paskui kitą.

● Paprastas stalas su voleliais.

Papildomi stalo padavimo priedai:

- Pneumatiniai šoniniai prispaudimo ritiniai, kurie prilaiko atpjautą žaliavą iki atliekų nuėmimo konvejerio.

- Papildomi viršutiniai prispaudimo ritiniai, kurie yra už pjaunančiųjų galvų.
 
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti