Naujienos

Daugiapjūklės juostinės staklės Wood-Mizer HR500 – dar geresnės

Wednesday, December 20, 2017

Daugiapjūklės juostinės staklės Wood-Mizer HR500 – dar geresnės

Kompanija Wood–Mizer praneša apie daugiapjūklių staklių Wood-Mizer HR500 konstrukcijos pasikeitimus.

Horizontalios daugiagalvės staklės HR500 pirmą kartą rinkoje pasirodė 2007 metais ir nuo to laiko daugelyje įmonių šios mašinos įrodė esančios efektyvios ir atsiperkančios.

Kaip žinoma, HR500 turi nuo vienos iki šešių pjaunančių galvų, komplektuojamų elektriniais 11kW varikliais. Sija paduodama į stakles ant konvejerio sklandžiai reguliuojamu iki 20 m/min greičiu. Kiekviena pjaunanti galva nustatoma atitinkamame aukštyje, kad vienu metu sija iš karto būtų supjaunama į kelias nustatyto storio lentas. Be to, yra iki 8 laipsnių galvos palenkimo funkcija.

Dėl šių ypatumų HR500 gali pagaminti ne tik tarines lenteles (pagrindinė staklių paskirtis), bet ir dailylentes, juosteles grindims, minimalaus 4 mm storio, lentas grindims, baldų ruošinį, tvoralentes, gontus arba medines čerpes.

Nauja HR500 konstrukcija

Wood-Mizer išanalizavo įmonių, kuriose veikia juostinės daugiapjūklės staklės, patirtį, atsiliepimus ir padėtį. Po to kompanijos konstruktorių skyrius pasiūlė techninius sprendimus, kurie pagerintų staklių funkcionalumą ir pjovimo kokybę, taip pat palengvintų techninį aptarnavimą ir padidintų saugumą.

Todėl juostinių daugiapjūklių staklių HR500 konstrukcija buvo patobulinta tokiu būdu.

1. Pagerinta medžiagos prispaudimo sistema – tai svarbu pjovimo tikslumui. Kiekvienoje staklių HR500 galvoje buvo įrengtas viršutinis, prispaudžiantis ritinys, gaminamas dviejų versijų: 200 mm arba 300 mm diametru. Tačiau, jei kalbama apie sijos pjovimą, kuri pagaminta iš kreivų rąstų su vidiniu įtempimu, tai rekomenduojami du ritiniai, iš kurių vienas prispaudžia siją prie konvejerio iki pjovimo, o antras – po supjovimo. Tokia konstrukcija užtikrina tikslų ir kruopštų išlenktos medžiagos supjovimą.

2. Įdiegta centralizuota pjūklą nuplaunančio skysčio sistema. Anksčiau skystis pats atitekėdavo iš bakų, pritvirtintų prie kiekvienos pjaunančios galvos. Naujoje staklių HR500 konstrukcijoje šių bakų nėra, o skystis paduodamas ant pjūklo automatiškai, įjungus variklius.

3. Bendras valdymo pultas.

4. Papildomai gali komplektuotis : automatinė galvų aukščio nustatymo sistema Setworks

5. Ir žymiausias konstrukcijos pagerinimas – tai hidraulinis juostinių pjūklų įtempimas, kuris centralizuotai vykdomas iš operatoriaus pulto visoms pjaunančioms galvoms. Įtempimas nuolat palaikomas pjovimo metu.

Ekonominė nauda

Svarbiausias staklių HR500 pranašumas – tai gebėjimas žymiai padidinti gamybos našumą, kadangi vienu padavimu sija yra supjaunama į kelis ruošinius.

Staklėms pastatyti nereikia specialaus pamato. O siaurų juostinių pjūklų panaudojimas suteikia daugybę pranašumų: pirmiausia, tai nėra brangus instrumentas; antra, pjūklai lengvai galandijami; ir trečia, dėl siauro pjūvio iš kiekvienos sijos galima gauti daugiau produkcijos ir mažiau pjuvenų. Tai reiškia, kad su HR500 technologija medžio apdirbimo įmonės taps konkurencingesnės, kadangi žymiai išaugs gatavos produkcijos kokybė ir kiekybė.

Atnaujintos juostinės HR500 daugiapjūklės staklės buvo demonstruojamos Ligna parodoje, Hanoveryje, 2013 metais, SLP mažo skersmens rąstų apdirbimo linijos sudėtyje, kuri buvo pristatyta nauja versija – su automatizuotu medžiagos padavimu, dėl ko žymiai sumažėja darbuotojų poreikis. Naujoje versijoje darbui su SLP linija reikia 2–3 žmonių, priklausomai nuo gaminamos produkcijos rūšies ir medžiagos ilgio.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti