Naujienos

Bimetaliniai pjūklai „Wood-Mizer Extreme“

Thursday, June 7, 2018

Bimetaliniai pjūklai „Wood-Mizer Extreme“

Bendrovės „Wood-Mizer“ pagaminti juostiniai pjūklai BiMETAL skirti aukšto našumo pramoniniam pjovimui.

Pjūklo korpusas pagamintas iš legiruoto plieno, tai užtikrina ilgaamžiškumą ir metalo atsparumą nuovargiui. Šis plienas pranašesnis (tarnauja ilgesnį laiką tarp galandimo procesų) už „MaxFlex“ arba „DoubleHard“ pjūklų modelius, ypač pjaunant purviną arba kietų rūšių medieną.

Naująjį pjūklą „BiMETAL Extreme“ galąsti reikia dar rečiau. Naujo juostinio pjūklo „BiMETAL Extreme“ lankstumas ir atsparumas įtrūkimams puikiai pritaikytas pramoniniam egzotinių rūšių medienos pjovimui.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti