Naujienos

Wednesday, April 25, 2018

Aštuonkampių tašų gamyba su nauju „Wood-Mizer“ pjovimo staklių priedu

Dabar mūsų „Wood-Mizer“ staklėmis galima lengvai išpjauti aštuonkampes medines sijas!

Naujas priedas aštuonkampiams tašams pjauti tiesiog montuojamas prie skersinės staklių rėmo sijos (reikia mažiausiai dviejų vienetų, priklausomai nuo tašo ilgio ir storio). Keturkampis tašas įdedamas į vidų ir pritvirtinamas laikikliu. Priklausomai nuo norimos išpjauti tašo formos ir matmenų, pjovimo galva nustatoma į reikiamą padėtį ir nupjaunama viena iš keturkampio tašo kraštinių. Tada tašas pasukamas 90° kampu ir vėl pjaunama, toks procesas kartojamas tris kartus, kad būtų išpjautas aštuonkampio formos tašas.

Su šiuo paprastu priedu pjovėjai padidina gaminamos produkcijos asortimentą be didelių investicijų į papildomą įrangą.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti