Istorijos

Sunday, July 29, 2018

„Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklių savininkas pagamino savo pirmąjį virtuvinį stalą

Nuostabus virtuvinis stalas iš baltojo ąžuolo ir graikinio riešutmedžio sulaukė daugiau nei 1500 balsų internete ir tokiu būdu jo kūrėjas Nathanas Elliottas tapo „Wood-Mizer“ konkurso nugalėtoju.

Tik įrengęs stalviršį ant stalo pagrindo, Nathanas Elliottas, „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklių savininkas iš Amerikos, suvokė savo sunkaus darbo rezultatą. „Iš tiesų tai aš gaminu ir parduodu medienos ruošinius. Dar nė karto savo rankomis iš jų nieko nedariau“, – pasakoja po tokių įspūdžių atsigavęs Nathanas.

Vykdant šį projektą nuosavos „Wood-Mizer“ staklės atliko savo vaidmenį: Nathanas savarankiškai išsirinko rąstus ir išpjovė iš jų lentas, skirtas savo pirmam baldų gamybos bandymui.

Pagamintas rustiko stiliaus stalas su baltojo ąžuolo stalviršiu ir juodomis riešutmedžio kojomis sudaro puikų įspūdį.

„Kai iš rąstų išpjoviau reikiamų matmenų ruošinius, beveik 90 % staliaus darbo atlikau tik rankiniais įrankiais, pasakoja Nathanas. – Tai buvo mano pirmas didelis dailidės projektas“, – teigė jis.  

Nathano stalas labai patiko publikai ir laimėjo „Žmonių pasirinkimo“ premiją „Wood-Mizer“ konkurse 2017 m. Už šį dirbinį internete balsavo 1500 asmenų. Aišku, Nathano draugai žinojo, kad jis turi „Wood-Mizer“ stakles, bet iš tiesų nustebo išvydę jo naują kūrinį. Dėl šio projekto ir netikėto populiarumo Nathano medienos apdirbimo verslas įsisiūbavo: jis gavo užsakymų gaminti baldus, beje, pirmiausia iš savo žmonos.

Kaimiškas rustiko stilius vis populiarėja. Nors atrodo viskas paprastai, tačiau meistrai daug metų tobulina šias formas ir savo įgūdžius. O procesas „nuo medienos iki gatavo gaminio“ išties ypatingas. „Kiekvienas gali nusipirkti paruoštos medienos, tačiau ne kiekvienas sugeba iš rąstų išsipjauti specialiam projektui reikalingus ruošinius“, – tikina Nathanas.

Autorė: Samantha Alexander
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti