Istorijos

Prieš pirkdami medienos pjovimo stakles, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Wednesday, August 22, 2018

Prieš pirkdami medienos pjovimo stakles, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Švedijos ūkininkas Simeonas Fuksas rodo, kaip „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis LT40 pjaunami rąstai nuo pradžios iki pabaigos.

Simeonas ir jo tėvas Helmutas Fuksas – medienos pjovimo ekspertai, nes jau 15 metų dirba su „Wood-Mizer“ staklėmis LT40. „Šiame vaizdo įraše nutarėme parodyti, kaip juostinėmis staklėmis pjauti rąstą nuo pradžios iki pabaigos, kad visiškai suvoktumėte šį procesą“, – tikina Simeonas.

Simeono tėvas demonstruoja savo geriausius medienos pjovimo įgūdžius. Naudodamas hidraulinį kėlimo įrenginį Helmutas užkelia rąstą ant staklių. Kai Helmutas hidrauliniais kėlikliais nustato rąstą į reikiamą vietą, šis hidrauliniu prispaudimo mechanizmu įtvirtinamas. Nustatęs pjovimo galvą tokiame aukštyje būtent ten, kur pjūklas turi pjauti, Helmutas paleidžia variklį ir pjūklą, o tada pradeda stumti pjovimo galvą į priekį ją valdydamas pultu. Helmutas eina šalia ta pačia kryptimi tolyn, kur juda pjovimo galva, kol perpjaunamas rąstas.

Simeonas nuima nupjautą medienos dalį nuo staklių, o Helmutas grįžta į pradinę padėtį ir pradeda antrą pjūvį. Pjuvenos iš staklių išmetamos ant žemės, bet galima pritvirtinti maišelį pjuvenoms surinkti arba aspiracinę sistemą. Hidrauliniais mechanizmais pasukdamas rąstą Helmutas dar kelis kartus pjauna tol, kol išeina keturkampis tašas. Helmutas dirba greitai, nes nereikia gaišti laiko rankomis pakraunant ir pasukant rąstą. Iš tokio tašo jis gali pagaminti keturias lentas. Neapipjaustytas lentas sukrovęs ant staklių Helmutas iš karto vienu pjūviu apipjausto tris lentas, kad išeitų švarūs ir lygūs medienos ruošiniai.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti