Istorijos

Negalvokite apie greitus pinigus – galvokite apie produkcijos kokybę

Wednesday, April 11, 2018

Negalvokite apie greitus pinigus – galvokite apie produkcijos kokybę

Tęsiame pasakojimą apie švedų ūkį „Swedish Homestead“. Ūkio įkūrėjas Helmutas Fuksas pasakoja apie tai, kaip atkaklus darbas su pjovimo staklėmis LT40 pavertė jo lentpjūvę naudinga investicija.

Helmutas ir jo žmona Siuzana užaugo Vokietijoje ir persikraustė į Švediją, kad galėtų gyventi ūkyje. Vaizdo įrašo serijoje apie „Swedish Homestead“ jų sūnus Simeonas kalbasi su tėvu apie gyvenimą ūkyje ir apie tai, kaip prieš penkiolika metų įsigijus juostines pjovimo stakles LT40 su hidraulika kokybiškai pasikeitė jų sodybos gyvenimas.

„Mėgstu dirbti rankomis, o ne sėdėti krėsle. Būtent dėl to nutarėme mesti darbą biure Vokietijoje ir nusipirkti ūkį“, – prisimena Helmutas. Kartą jis su sūnumi ėjo per mišką ir pirmą kartą pamatė, kaip dirbama „Wood-Mizer“ pjovimo staklėmis. „Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, – šypsosi Helmutas. – Pagalvojau, kad štai jos! Grįžęs namo iškart paskambinau „Wood-Mizer“ atstovui.“

Savo juostinėmis pjovimo staklėmis Helmutas išdirbo daugiau nei 5 000 valandų, gamindamas medienos ruošinius ir savo ūkiui, ir klientams. Kai kuriems klientams reikia išpjauti keletą šimtų rąstų vienu kartu. Helmutas nutempia savo pjovimo stakles į darbo vietą, nes veikia galingas dyzelinis variklis ir jis gali pjauti medieną bet kurioje vietoje, netgi miške.

Helmutas dalijasi medienos pjovimo verslo gudrybėmis. „Svarbiausia, ką reikia turėti omenyje, kai pjauni rąstus klientams, tai ne bandyti greitai uždirbti pinigų, o pagaminti aukštos kokybės medienos ruošinius, – tikina pašnekovas. – Visada atvykstu dirbti pas klientą, o baigęs darbą išvykstu jau iš draugo.“ Dabar Helmutas nutraukė savo mobiliosios lentpjūvės paslaugų reklamą, nes jau turi daugiau kaip 100 nuolatinių klientų.

„Jei pradėčiau darbą ūkyje dabar, aš ir vėl pirkčiau „Wood-Mizer LT40“ pjovimo stakles“, – tvirtina Helmutas. Jos iš tiesų atnešė didžiulę naudą ir darbščiam šeimininkui, ir sodybai.

Publikuojama gavus „Swedish Homestead“ leidimą

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti