Istorijos

Kaip kirsti mišką ir gaminti medieną

Thursday, June 28, 2018

Kaip kirsti mišką ir gaminti medieną

Švedijos ūkininkai Simeonas Fuksas ir jo brolis pasakoja, kaip jie valdo savo miško plotą, kokie yra esminiai miško kirtimo principai ir kaip iš nupjautų beržų kamienų pagaminamos malkos.

Simeonas ir jo brolis atsakingi už tai, kad šeimos valdomas 45 akrų miško plotas būtų naudojamas protingai. Jų šeima gauna pajamas už tai, kad parduoda medieną popieriaus gamintojams. Be to, broliai dar gamina malkas žiemos sezonui.

Šioje vaizdo įrašo serijoje broliai keliauja į mišką, kad iš medienos pagamintų malkų. Pasak Simeono, geriausios malkos išeina iš vietinių beržų, nes jų plonus kamienus lengva skaldyti hidrauline skaldykle. Beržinės malkos gerai ir ilgai dega; tai svarbus tvaraus miško naudojimo proceso produktas. Broliai iškerta plonus beržus, kad atlaisvintų vietą augti pušims iš žemesniojo miško lygio. Be to, jie rūpinasi, kad padidėtų biologinė įvairovė, taip pat ir vabzdžiais, kuriems čia gyvuojant miškas tampa sveikesnis.  
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti