Istorijos

Wednesday, September 12, 2018

Anglų inžinierius pasakoja apie savo verslą su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis

Paulas Graingeris nuėjo kelią nuo medienos atliekų pardavimo per „eBay“ iki dalyvavimo prabangaus viešbučio rekonstrukcijos milžiniško biudžeto projekte. Ir visa tai dėl „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklių.

Paulas Graingeris – inžinierius iki kaulų smegenų. Jis savo rankomis gali padaryti viską, kas tik įmanoma, ar tai būtų motociklų restauravimas, ar žemės ūkio technikos remontas, ar stogo su mediniu karkasu montavimas. Turėdamas tikslią akį, būdamas dėmesingas detalėms ir mėgdamas dailidės darbus jis sugebėjo sukurti įvairiapusį ir labai paklausų verslą Šiaurės Jorkšyre.

„Įstojau į koledžą, kad tapčiau inžinieriumi technologu, tačiau man pasidarė nuobodu, tad mečiau studijas ir pradėjau dirbti žemės ūkyje, – pasakoja jis savo profesinio kelio istoriją. – Dirbau tarptautinėje bendrovėje, parduodančioje ir remontuojančioje žemės ūkio techniką, daug važinėjausi motociklais, o tada perėjau į medienos apdirbimo sritį, kurioje darbuojuosi iki šiol.“

Perėjimas buvo atsitiktinis. Paulas mano, kad gamtos resursus reikia saugoti, ir kai dešimtojo dešimtmečio pradžioje vienas draugas jam leido išsinuomoti „Wood-Mizer“ medienos pjovimo stakles LT40, šis vyrukas praktiškai rado savo širdžiai mielą darbą.

„Pradėjau pjauti ąžuolo medienos atliekas ir pardavinėti per „eBay“. Vietos statybininkai ir įmonės pradėjo jas pirkti, tad iš to išaugo visas mano šiandien turimas verslas.“

Po dvidešimties metų verslo idėja nepasikeitė, bet jos mastas ir įvairiapusiškumas tiesiog žavi!

Lemiama akimirka, kuri prisidėjo prie sėkmės, buvo užsakymas, kurį Paulas atliko „Middleton Lodge“. Didžiulis karaliaus Jurgio epochos stiliaus dvaras, kurio plotas 200 hektarų, per pastaruosius septynerius metus buvo atkurtas, pertvarkytas ir pavirto į prabangų SPA saloną, viešbutį ir vestuvių ceremonijų vietą. Jo savininkas Jamesas Allisonas pasamdė Paulą pastatyti pavėsinę, kur vyks vestuvės.

„Pradėjau nuo pavėsinės, tada Jamesas paprašė padaryti keletą stogo santvarų pagrindiniam pastatui. Kai mes jas atnaujinome viename pastato sparne ir pasiekėme kitą sparną, paaiškėjo, kad ir ten visos santvaros supuvusios. Pasiūliau pagaminti devynias naujas santvaras iš spygliuočių medienos, kad jos nesiskirtų nuo originalių. Šioje vietovėje auga daug maumedžių. Tam medžiui, kurį mes nupjovėme, turbūt buvo apie 100 metų. Dabar jis tapo pastato dalimi ir bus naudingas dar 100 metų. Manau, kad tai gera istorija“, – tvirtina Paulas.

Aišku, kad meistriškumas ir kokybė buvo pagrindiniai Paulo sėkmės veiksniai. Medienos pjovimo staklės yra svarbi jo verslo dalis, nes „Wood-Mizer“ staklėmis LT40 gali gaminti būtent tokius medienos ruošinius, kokių reikia klientams.

„Be „Wood-Mizer“ nieko nebūtų pavykę, – tikina Paulas. – Man prireikė nemažai metų, kad galėčiau įsigyti nuosavas šios bendrovės stakles, ir jau triskart jas keičiau vis naujesnėmis. Visada perku modelį LT40, nes būtent šios staklės man idealiai tinka ir jomis galiu atlikti viską, ko reikia. Dabar ketinu įsigyti ir porą „Wood-Mizer“ obliavimo ir profiliavimo staklių, kad turėčiau galimybę savo klientams pagaminti dar įvairesnės produkcijos.

Pagal Beno Pike’o straipsnio medžiagą, „Eve Communications“
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti